Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Antalya Ardahan Otobüs Bileti

Antalya Ardahan Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 1515 km'dir.

Antalya Ardahan otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Ardahan güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Ardahan seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Ardahan hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Ardahan şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Ardahan Otobüs Biletleri

Antalya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmak ile birlikte Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir ülke içerisinde ve dışarısında pek çok özelliği ile adını turizm alanında duyurmuştur. Şehrin sınırları batıda Kınık ilçesinden başlayıp, doğusunda Gazipaşa ilçesine kadar devam etmektedir. Aynı zamanda Gazipaşa ilçesine kendi bünyesinde bir havaalanı barındırmaktadır. Şehrin turizm alanından bu kadar değerli olmasının nedeni eşsiz doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihte pek çok medeniyet tarafından tercih edilen bir yerleşim noktası olmasıdır. Geçmişinden günümüze pek çok tarihi ve kültürel değeri taşımıştır, günümüzde Antalya sınırları içerisinde seksene yakın antik kent bulunmaktadır. Bunlardan büyük çoğunluğu görünümü sağlıklı şekilde korumayı başarmıştır.

Antalya ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Damlataş Mağarası, Selge Antik Kenti, Konakaltı Mağarası, Termosas Antik Kenti, Side Antik Tiyatrosu, Bababurnu Feneri, Murat Paşa Camii, Kaputaj Plajı, Çimeniçi Plajı, Kızlar Sivrisi yer almaktadır.
 
Şehir sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin temel özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir.
 
Ardahan, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Yükseltisi oldukça fazla olan şehirlerden bir tanesidir. Buna bağlı olarak, iklimsel yapısı da şekillenmiştir. Şehir sınırları içerisinde karasal iklimin sert bir biçimi görülmektedir. Bu neden ilde yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Kırsal kesimlerinde hayvancılık yaygın hale gelmiştir. 
 
Antalya üzerinden zaman kaybetmeden Ardahan’a gitmek için birçok firmanın otobüs biletini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Ardahan Hakkında
Nüfus:
36,214
Yüzölçümü:
4.967,63 km²
Plaka:
75
Telefon kodu:
(478)
Otogar:
Ardahan Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.