Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
37 TL
Bilet Al
42 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al

Ankara Zonguldak Otobüs Bileti

Ankara Zonguldak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 268 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 10dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Zonguldak arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Zonguldak otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Zonguldak güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Zonguldak seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Zonguldak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Zonguldak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Zonguldak Otobüs Biletleri

Ankara - Zonguldak Otobüs Bileti
Ankara – Zonguldak arası gerçekleştireceğiniz otobüs yolcuğunuz 4 saat 10 dakika kadar sürecektir. Ankara – Zonguldak yolcuğunuz için birçok firma arasından dilediğiniz firmayı ve sefer zamanını tercih edebilirsiniz. Ankara – Zonguldak otobüs seferleri 3 otobüs firması tarafından günde ortalama 5 sefer şeklinde gerçekleşmektedir. Ankara – Zonguldak otobüs bileti fiyatları farklı otobüs firması ve sefer tarihi seçeneklerine göre farklı fiyat teklifleri ile karşınıza çıkabilmektedir. Sizin için en uygun otobüs biletini bulabilmek için arama motorumuzu kullanabilir ve dilediğiniz tarihe dair tüm sefer ve bilet fiyatı detaylarına ulaşabilirsiniz. Online otobüs bileti satın alma konusunda sektörde edindiği uzun yıllara dayanan tecrübesi ile güvenli online alışverişi sunan neredennereye.com ayrıcalığı ile otobüs biletinizi anında satın alabilir, koltuk yerinizi ve numaranızı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Otobüs biletinizi de online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde aldıktan sonra artık Ankara – Zonguldak yolculuğunuz için hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.
Online Otobüs Bileti Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden otobüs biletinizi alabilmeniz için öncelikle nereden nereye yolculuk yapacağınızı arama motorumuzda aratıyorsunuz ve karşınıza gelen listeden, dilediğiniz sefer saatini ve otobüs firmasını seçiyorsunuz. Daha sonra hemen karşınıza koltuk seçimi bölümü gelecektir. Bu bölümde oturmak istediğiniz müsait koltuğu seçerek, ödeme bölümüne geçiş yapacaksınız. Son olarak ödeme ekranındaki bilgileri doldurarak kredi kartınız ya da VISA bankamatik kartınız ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler e-posta adresinize ya da telefon numaranıza SMS olarak anında iletilecektir. Bu aşamadan sonra artık otobüs biletinizi de aldıysanız biraz da sizi bekleyen yolculuğunuzdan ve gideceğiniz rotadan bahsedelim…
Ankara – Zonguldak Yolculuğunuz Başlıyor…
Ülkemizin başkenti olmasıyla birlikte en önemli de büyükşehirlerinden biri olan Ankara’dan başlayacağınız otobüs yolculuğunuz için minibüs, otobüs ve raylı sistem gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak Ankara otogarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda biletinizi almış olduğunuz otobüs firmanızın şehir içi servislerini de kullanarak Ankara otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bir diğer adı da AŞ – Tİ olan Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz ile 4 saat 10 dakika sonra Zonguldak otogarına ulaşarak yolculuğunuzu sonlandırmış olacaksınız. Zonguldak otogarından toplu taşıma araçlarını kullanarak veya biletinizi almış olduğunuz otobüs firmanızın sağladığı servis hizmetinden fayda sağlayarak Zonguldak’ın istediğiniz yerine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Zonguldak’da  Gezip Görebileceğiniz Yerler
Ulu Cami: İlçenin merkezindeki bulunan Güneşli Mahallesi’nde yer alan Ulu Cami, tam olarak ne zaman ve kim tarafından yapıldığı bilinmeyen oldukça önemli tarihi bir yapıdır. Üzerinde yer alan kitabe günümüze kadar gelmeyi başaramadığı için gizemini koruyan bir eser olan Ulu Cami’nin yapılan araştırmalar neticesinde tahmini olarak 16. yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir. Zonguldak’ın en önemli tarihi yapılarından biri olarak Ulu Cami, kesinlikle gezip görülecek yerlerden biridir. Bu bölgede yer alan nadir Osmanlı yapıtlarından biri olarak dikkat çeken Ulu Cami, kesme taş mermer ile tuğladan yapılmış olan görüntüsü ile görülmeye değerdir.
Çarşı Camisi (Cami-i Atik): Zonguldak’ın çarşı denilen bölgesinde yer alan Çarşı Cami’si, 16. yüzyılda yapıldığı düşünülmektedir. Çarşı Camisi, 1886 yılında bir onarımdan geçmiştir ve günümüze kadar gelerek, Zonguldak’ın tarihi zenginliklerinden biri olmayı başarmıştır.
Kız Kalesi: Zonguldak ilçe merkezin bağlı Kale Köyü’nde 150 metre yükseklikteki bir tepe üzerinde yer almaktadır. Kalenin kim tarafından ve ne zaman yapıldığı tam olarak bilinmemektedir. Zonguldak’ta yer alan  bir başka gizemli ve tarihi yapı olan Kız Kales’ni de gezilecek yerler listenize dahil etmenizi öneririz.
Himmet Baba Cami ve Türbesi: Zonguldak’ın merkez ilçesinde yer alan Himmet Baba Cami ve türbesi 700 yıllık geçmişi ile Zonguldak’ın önemi yüksek tarihi yapılarından biri olarak dikkat çekmektedir.
Karahöyük: Zonguldak’ın merkezine 13 kilometre mesafede yer alan Karahöyük Köyü’nde 19 metre yükseklikte yer almaktadır. 1931 ve 1946 yılları arasında ciddi bir şekilde arkeolojik kazı çalışmaları yapılmıştır. Ve bu resmi arkeolojik kazılar neticesinde Hitit ile Roma döneminde ait birçok tarihi eser ve tarihi yapıtlar gün yüzüne çıkarılmıştır. Bu tarihi atmosferi ve tarihi zenginliği ile Karahöyük’ü mutlaka Zonguldak’da gezip görmenizi tavsiye etmekteyiz.

Ankara Zonguldak otobüs bileti mi aradınız? Ankara Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Zonguldak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 37 TL
Hassoy Turizm 42 TL
Has Turizm A.Ş. 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.