Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
80 TL
Bilet Al
88 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Ankara Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Ankara Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 591 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 20dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Kahramanmaraş otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Kahramanmaraş otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara Kahramanmaraş otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

Ankara - Kahramanmaraş Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda başkenti olan şehirdir. 13 Ekim 1923 tarihinde başkent ilan edilmesinden sonra sürekli olarak nüfus artışı gösteren bu şehir bugün ülkenin en kalabalık ikinci noktası olarak bilinmektedir. Türkiye’nin hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, tarım ve sanayi alanındaki gelişmişliğinin yanı sıra aynı zamanda İç Anadolu Bölgesi’nin yüzölçümü olarak da en büyük illerinden biridir. “Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya, Eskişehir” illeri ile komşuluk içerisinde bulunan Ankara yer olduğu coğrafi bölgenin de karayolu ulaşımı açısından önemli ulaşım merkezlerinden biridir.
Ankara tarihine bakıldığı zaman, “Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslar, Selçuklular, Osmanlılar” gibi farklı medeniyetlerin farklı dönemlerde hakimiyet kurduğu görülebilir. Ankara, günümüzde modern bir şehir imajı çiziyor olsa da zengin tarihi geçmişinden gelen kültürel değerleri de bünyesinde ziyaretçilerine sunmaktadır. Ankara tavası, Beypazarı maden suyu gibi lezzetleri ülke içerisinde bir hayli ünlüdür. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Kahramanmaraş’ta yolculuğunuz Maraş Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş, halk arasında bilinen eski adı ile Maraş, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehridir. Maraş, Kurtuluş Savaşı döneminde emsali az görülen bir direnişe ve üstün başarılara ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bu nedenle 5 Nisan 1925’te şehre İstiklal Madalyası verilmesi uygun görülmüş ve aynı zamanda 7 Şubat 1973’te isminin başına “Kahraman” unvanı almıştır. Maraş yalnızca yakın dönem Türkiye tarihi açısından değil on binlerce yıl öncesine uzanan kadim geçmişi ile dünya tarihi açısından da önemli bir şehirdir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Çokran Şelalesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Ashab-ı Keyf Külliyesi, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Kahramanmaraş Kalesi, Büyük Kızılcık İçmesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları, “90 - 100 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Aksu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Metro Turizm, Ak Turizm, Süha Turizm” gibi firmaların en uygun Ankara - Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ankara Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? Ankara Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Süha Turizm 80 TL
Metro Turizm 88 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 90 TL
Ak Aksu Turizm 90 TL
Ak Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.