Ankara Gebze Otobüs Bileti

Ankara Gebze Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 55dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Gebze arası giden otobüs firmaları ortalama 29 sefer düzenlenmektedir.

Ankara Gebze otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Gebze otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara Gebze otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara Gebze Otobüs Biletleri

Güzel Ankara'dan, İstanbul'a yakın konumu ile hızla gelişmiş olan Kocaeli'nin büyük sanayi ilçesi Gebze'ye otobüsle gitmek için NeredenNereye.com size yeter. Büyük bir sanayi yerleşkesi olan Gebze, adeta iş dünyasının kalbinin attığı büyük bir ilçe olarak dikkat çekiyor.
Ankara'dan Gebze'ye otobüs yolculuğu yaklaşık 4 saat sürüyor. Ankara-Gebze arası otobüs seferleri düzenleyen otobüs işletmelerinin tümüne NeredenNereye.com'dan kolayca ulaşabilir ve sadece 2 adımda online olarak Ankara-Gebze otobüs biletinizi alabilirsiniz. Ankara ile Gebze arasındaki mesafeyi, konforun sağlayacağı keyifle ve online otobüs bileti satın almanın sağladığı zaman tasarrufu ile çok rahat bir yolculuğa dönüştürebilirsiniz.
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Gebze Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
41
Telefon kodu:
(262)
Otogar:
Gebze Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.