Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al

Ankara Dikili Otobüs Bileti

Ankara Dikili Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 22dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Dikili arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Dikili otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Dikili otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara Dikili otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara Dikili Otobüs Biletleri

Ankara Dikili otobüs bileti mi aradınız? 

Dikili, Türkiye’nin en gözde ilçelerinden biridir. İlçe kendi içerisinde sahip olduğu tarihi, kültürel ve doğal zenginlik ile turizm alanında gelişmiştir. Dikili, İzmir şehrinin bir ilçesidir ve yerleşim açısından gelişmişlik göstermektedir. 

Coğrafi olarak Akdeniz iklimin özelliklerini sergilemektedir. Dikili ilçesi, coğrafi konum olarak, “Balıkesir, Bergama ve Ege Denizi” ile komşu olma özelliğini taşımaktadır. İlçede Akdeniz ikliminin genel özellikleri görülmektedir ve bu genel özellikler tarım alanında gelişim göstermesine neden olmuştur. Özellikle turinçgil üretimi kolaylıkla ilçede sağlanabilmektedir. İlçenin ekonomisi, genel itibari ile tarım ve turizme bağlıdır. “Tütün, pamuk ve zeytin” ilçenin başta gelen tarım ürünleri arasında gösterilebilir. Bunun yanı sıra ilçesinin ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlayan bir diğer noktada turizm açısından büyük önem taşıyan dikili limanıdır. Doğal liman olma özelliği ile birlikte, denizyolu ulaşımı açısından önem taşımaktadır. Dikili ilçesinde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve sıcak geçmektedir. İlçe ekonomisi ve turizm açısından bir başka zenginliği ise sahip olduğu termal kaynaklardır. Bu özellikler iç ve dış turizm ilçede önem kazanmasında etkin rol oynamaktadır. 

Metro Turizm, Pamukkale, Ulusoy gibi kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen otobüs firmaları ile zaman kaybetmeden yolculuk etmek için www.neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz. Keyifli yolculuklar dileriz.
Ankara Dikili otobüs bileti mi aradınız? Ankara Dikili otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Dikili otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Dikili Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Balıkesir Uludağ." Misafir
Ankara'dan Dikili'ye giderken sürekli olarak Balıkesir Uludağ otobüs firmasını kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. İnşallah hiçbir zaman kendini bozmayan bir firma olarak kalacaktır.