Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
75 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Ankara Çanakkale Otobüs Bileti

Ankara Çanakkale Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 653 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Çanakkale arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Çanakkale Truva firmasıdır.

Ankara Çanakkale otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Çanakkale otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara Çanakkale otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara Çanakkale Otobüs Biletleri

 Ankara Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? Ankara Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Çanakkale  yakın tarihte son derece önemli Çanakkale Savaşlarının yaşanmış olduğu yer olmasından dolayı savaş yıllarını anımsatan birbirinden farklı tarihi eserler barındırmaktadır.  Eğer ki yolunuz Çanakkale ve çevresi düşerse Çanakkale'yi ziyaret etmeniz ve son derece fayda vardır. Ankara ve çevresinden Ankara Çanakkale otobüs bileti temin ederek hem Çanakkale'de bulunan tarihi kalıntıları inceleyebilir hem de Çanakkale'nin eşsiz deniz manzarasına doğal güzelliklerini ziyaret edebilirsiniz.
Çanakkale  gezi planlayanlar için Çanakkale gezisi olması uyulması gereken bazı yerler şu şekildedir:
Çanakkale'de ikinci Abdülhamit zamanında yapılan ve şarkılara konu olan Aynalı Çarşıyı gezebilirsiniz. Ayrıca Aynalı Çarşı Evliya Çelebinin seyahatnamesinde de yer almaktadır.  Ankara Çanakkale otobüs bileti alarak Çanakkale'de  Çanakkale Savaşı'nda  şehit olanların anısına yapılmış olan Şehitlik abidesi ne gezebilirsiniz.
Çanakkale'de savaşan yaşamış olduğu alanlarda da gezi yapabilirsiniz. Çanakkale de Çanakkale deniz müzesini, Çanakkale saat Kulesi'ni gezebilirsiniz. Eski çağlara ait Truva Antik kentine gezebilme imkânına sahipsiniz. Filmlere konu olan  Truva atı heykelinin olduğu yerleri gezebilme imkânına kavuşacaksınız.
Ankara  Çanakkale otobüs bileti sitemizden temin edilebilir. Birbirinden konforlu acentelere ulaşabilirsiniz. Eğer ki yolunuz Çanakkale ve çevresine düşerse ve konferanslar özen gösteren bir insansanız sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sitemizi ziyaret etmeniz dahilinde karşınıza Ankara'dan Çanakkale'ye birbirinden farklı direkt olarak ya da aktarmalı olarak seyahat eden firmalar çıkacaktır.
 
Ankara Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? Ankara Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Çanakkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Çanakkale Truva 75 TL
Köksallar 75 TL
Metro Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Çanakkale Hakkında
Nüfus:
28,877
Yüzölçümü:
9.950,43 km²
Plaka:
17
Telefon kodu:
(286)
Otogar:
Çanakkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.