Ankara Aksaray Otobüs Bileti

Ankara Aksaray Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 225 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Aksaray arası giden otobüs firmaları ortalama 22 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Aksaray bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Aksaray bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Aksaray otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Aksaray Otobüs Biletleri

Ankara Aksaray otobüs bileti mi aradınız? Ankara Aksaray otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ankara Aksaray illerimiz arası 230 kilometredir. İki il arası seyahat süresi yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Aksaray otobüs biletleri sitemizde en iyi fiyat garantisiyle bulabilmektesiniz .İsterseniz diğer sitelere de bir göz atabilirsiniz. Kıyasladığınız zaman en uygun fiyatın bizim sitemiz olan www.neredennereye.com da olduğunu göreceksiniz. Aksaray ilimizin 250.000 bin nüfusu bulunmakta ve plaka kodu ise 68 olmaktadır. Aksaray, 1989 yılında 3578 sayılı kanunun vermiş olduğu yetkiler ile Niğde ilimizden ayrılarak il statüsüne girmiştir. Aksaray, Niğde ilimizin batısında, Konya'nın doğusunda, Ankara'nın ise güneydoğusunda yer almaktadır. Yüz ölçümü olarak 7.630 km²  bir yere sahiptir. Aksaray ilimizde 150 köy, 7 ilçe ve tam 39 belediye bulunmaktadır. Büyük bir alanda, kocaman bir ırmak kenarında dört köşeli, taştan yapılarla yapılmış bir kaleye sahiptir. Şehrin tam ortasına yapılmıştır. Kalenin küçükkapıbatıya bakar. Demirkapı kıbleye açılmaktadır. Kalenin cephaneliği bulunmamaktadır. Yanlızca Ramazan aylarında ve diğer şenliklerde atılan büyük tolara sahiptir.
Ankara Aksaray otobüs biletleri için en uygun bileti sitemizden bulabilirsiniz. Saatinize karar verdikten sonra hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Otobüs biletini sitemizden alarak zaman tasarrufu yapmış olursunuz. Otobüs yolculuğunuz için tv özelliği olan otobüsleri seçmenizi öneririz. Seyahatiniz esnasında televizyon izleyerek sıkılmadan ulaşmak istediğiniz noktaya gidebilirsiniz. Otobüs yolculuğunun en keyifli yanı olan seyahat ederken görebilme uzun yolculuklar da daha da önemlidir. Varmak istediğiniz noktaya ulaşırken özellikle gündüz seyahatlerinde bir çok yeri keşfetme şansı yakalamış olursunuz. Gece seyahatlerinde ise okumakta olduğumuz romanı bitirme şansı yakalarız. Sizde Aksaray ilimize yolculuk ediyorsanız seyahat süresince vaktinizi iyi değerlendirip sıkılmadan huzurlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ankara Aksaray illerimiz arasında birçok il ve ilçe görme fırsatına sahip olacaksınız ve eşsiz güzelliklere şahit olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Ankara Aksaray otobüs bileti mi aradınız? Ankara Aksaray otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Aksaray otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 30 TL
Ben Turizm 31 TL
Öncü Seyahat 35 TL
Has Turizm A.Ş. 35 TL
Star Batman 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.