Alanya Sivas Otobüs Bileti

Alanya Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 117,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 20dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Alanya Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Alanya Sivas otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Alanya Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Alanya Sivas seyahatinize başlamadan önce, Alanya ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Alanya ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Alanya Sivas Otobüs Biletleri

Alanya, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesinde yer alan Antalya iline bağlı bir ilçedir ve sahip olduğu doğal güzellikler ile birlikte özellikle antik dönemden kalma eserler nedeni ile tüm dünyada turizm alanında tanınmış bir yerleşim merkezidir. Türkiye'nin pek çok noktasından Antalya - Alanya otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Antalya Otogarı’nda son bulacaktır. Antalya Otogarı içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da Alanya gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Alanya, şehir merkezine 154 km ve 2012 yılında hizmete giren Gazipaşa Havalimanı’na 45 km uzaklıkta yer almaktadır. İlçe hem ülke içerisinde hem de yurt dışında tanınan bir turizm merkezi olarak çok sayıda konaklama tesisine ve birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Kuzeyinde Toros Dağları uzanan ve Akdeniz’in kıyı şeridinde bir yarımada şeklinde uzanan bu ilçe tarihi boyunca “Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı” gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Akdeniz ikliminin etkisinde bulunan ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları ılık olarak geçer. Kıyı şeridi boyunca uzanan eşsiz kumsalları, antik dönemden kalan tarihi eserleri, Akdeniz ikliminin sıcak yapısı ile en cazip tatil noktalarından biri olan Alanya ziyaretçi sayısını özellikle yaz döneminde oldukça arttırır. Alanya otobüs bileti alarak ilçeye ulaşım sağladığınızda, “Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası, Kızıl Kule, Dim Mağarası, Fosforlu Mağara, Alanya Atatürk Evi Müzesi, Dim Çayı, Arkeoloji Müzesi, Sapadere Kanyonu, Alara Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Alanya - Sivas otobüs bileti fiyatları

Alanya - Sivas otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Sivas’ta yolculuğunuz şehir otogarı üzerinden son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve bölgenin en eski kentlerinden biri olan şehridir. Tarihi ve doğal güzellikleri dikkat çeken bu şehir, İç Anadolu Bölgesi, Doğu Karadeniz Bölgesi içerisinde topraklar barındırmaktadır. Bu nedenle ilçenin iklim ve kültür çeşitliliği dikkat çeker. Sivas, “Ordu, Tokat, Erzincan, Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş” illeri ile sınır komşuluğu içerisinde bulunmaktadır. Bu özelliği şehri karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçit noktası haline getirir. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Sivas Otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Alanya - Sivas otobüs bileti fiyatları otobüs firmalarına ve seferin gerçekleştirileceği döneme göre değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde en uygun Alanya - Sivas otobüs biletlerini NeredenNereye.com online olarak satın alabilirsiniz.

  Alanya Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Alanya Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.