Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
75 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al

Alanya Ankara Otobüs Bileti

Alanya Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 689 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 9dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Alanya Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Alanya Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Alanya Ankara otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Alanya Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Alanya Ankara Otobüs Biletleri

Alanya, Türkiye’nin seksen bir iilinden biri olan Antalya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Akdeniz bölgesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. İlçe ülke içerisinde ve dışarısında ismini en az bağlı bulunduğu il kadar turizm ile duyurmuştur.  Turizme katkı sağlayan noktalar arasında ülkenin en gözde mekanlarından biridir. 

Alanya’nın turizm alanında bu denli gelişmiş olmasının bir numaralı nedeni doğal güzelliklerinin yanı sıra yaz turizmi için biçilmiş kafta izlenimi çizen Akdeniz ikliminin özelliklerini taşımasıdır. Buna bağlı olarak ilçe sınırları içerisinde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir.

Alanya ziyaretçilerinin bölgedeki seyahatlerini sonlandırmadan önce görmesi gereken yerler arasında, Dim Çayı, Alanya Kalesi, Çimençi Mağarası, Portakal Plajı, Alnaya Atatürk Evi Müzesi, Alara Kalesi yer almaktadır.

Ankara, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almak ile birlikte aynı zamanda ülkenin başkenti olma özelliğini taşımaktadır. Beş milyonun üzerinde olan nüfusu ile birlikte gelişmişlik ve demografik bakımdan ülkenin en büyük ikinci şehri sıralamasındadır.

İçerisinde bağlı bulunduğu coğrfi bölge nedeni ile Ankara sınırlarınde Karasal iklimin özellikleri görülür. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer. Ekonomisi sanayi alanında gelişmeye devam etse de tarımın da yadısnamayacak bir yeri vardır.

Alanya’dan Ankara’ya zaman kaybetmeden gitmek için Süha Turizm, Metro Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Alanya Ankara otobüs bileti mi aradınız? Alanya Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Alanya Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Erova Turizm 75 TL
Kanberoğlu 75 TL
Ali Osman Ulusoy 80 TL
Ses Turizm 80 TL
Kırşehir Şanal 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Alanya Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Alanya Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Topçam." Misafir
Topçam otobüs firmasını genel olarak kullanıyorum, çok memnunum, umarım hiç bozulmadan devam edersiniz.