Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Adana Manisa Otobüs Bileti

Adana Manisa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 878 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Adana Manisa arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Şanlıurfa Astor Turizm firmasıdır.

Adana Manisa otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Manisa güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Manisa seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Manisa hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Manisa şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Manisa Otobüs Biletleri

 Adana Manisa otobüs bileti mi aradınız? Adana Manisa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Manisa Ege  Bölgesi’nde yer alan ve şehzadeler şehri olarak bilinen Ege Bölgesi'nde İzmir İstanbul karayolu üzerinde bulunan tarihi güzellikler ile dolu ve doğa manzaralı mutlaka gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir. Osmanlı tarihinde çok önemli bir şehir olan Manisa Merkez ilçesi haricinde 17 ilçeden meydana gelmektedir. İzmir ile arasında 36 kilometre bulunmaktadır. Adana Manisa otobüs bileti alarak Adana ve çevresinden Manisa'ya seyahat etmeyi düşünenlere Manisa'da gezilip görülmesi gereken tarihi ve doğal güzellikleri birkaçını belli etmek istersek; Kurşunlu  kaplıcaları, Boz dağ’ın eteklerinde bulunan Kurşunlu Kaplıcaları kaynayan suları ile cennete benzetilmektedir. Doğal güzellikleri ile buz dağının eteklerine gidip Kurşunlu Kaplıcaları gezenler Yalancı Cennet olarak adlandırılmaktadır.
Tarihi  yerleri gezmeyi Sevenler İçin  Çağlayan Antik Kenti önemli bir tarihi yerdir. Spil Dağı Milli Park ve Manisa kaleleri, doğal bir güzellik olan Kula konileri, Ağlayan  kaya, Manisa Muradiye Camii, Manisa yeni Han, Manisa Spil Dağı Milli Parkı gezilip görülmesi gereken önemli yerlerdendir. Adana otobüs bileti alarak Manisa da tarihi ve doğal güzellikleri gezebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek Adana ve çevresinden Manisa'ya seyahat hizmeti veren birbirinden farklı otobüs firmalarının sizlere sunmuş olduğu imkân ve kampanyalardan yararlanarak Manisa'yı ziyaret edebilirsiniz. Manisa otobüs bileti almak için sitemizi ziyaret ettiğinizde  Manisa'ya direkt otobüs olmadığını göreceksiniz. Bununla birlikte Adana'dan İzmir'e ya da Bursa'ya geçilerek buralardan Manisa'ya erişebilirsiniz.
 
Adana Manisa otobüs bileti mi aradınız? Adana Manisa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Manisa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Şanlıurfa Astor Turizm 100 TL
Özlem Diyarbakır 100 TL
Isparta Petrol 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Manisa Hakkında
Nüfus:
1,359,463
Yüzölçümü:
13.228,50 km²
Plaka:
45
Telefon kodu:
(236)
Otogar:
Manisa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.