Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Adana Ardeşen Otobüs Bileti

Adana Ardeşen Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 53dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Ardeşen arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Adana Ardeşen otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Ardeşen güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Ardeşen seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Ardeşen hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Ardeşen şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Ardeşen Otobüs Biletleri

Adana, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda ülkenin ne kalabalık altın şehri olma özelliğini de taşımaktadır. Şehir, Seyhan nehri üzerine kurulmuştur. 

Adana bakıldığında ülkenin yer altı kaynakları bakımından zengin noktalarından bir tanesidir. İl sınırları içerisinde bolca rastlanan madenler arasında, krom, demir, mangenez, kurşun, çinko gibi madenler yer alır. 
 
Şehir aynı zamanda geçmişi ile de ilgi çeken noktalardan bir tanesidir. Kentin oldukça köklü bir geçmişi vardır. Bunun başlıca nedeni eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olmasıdır. Sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin kurak bir türevi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. 
 
Ardeşen, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Rize’nin ilçelerinden bir tanesidir. İlçe coğrafi olarak, Fındıklı, Pazar, Altıparmak Dağları, Karadeniz ile komşuluk içerisindedir. Bununla beraber bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile ilçe sınırları içerisinde ılıman Karadeniz ikliminin özellikleri görülür. Genel itibari ile en düşük sıcaklık, 15 derece civarında seyretmektedir. Bu durum genel bitki örtüsünün ormanlık olması üzerinde ve tarımsal üretim üzerinde etkili olmaktadır. 
 
Coğrafi olarak bakıldığında Ardeşen engeli arazisi bakımından yaşaması gerçekten zor olan bölgelerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra bu engebeli arazinin büyük kısmı ormanlık alanlar ile kaplıdır. Çay yetiştiriciliği görülür. Aynı zamanda fındık, kivi gibi ürünler de yetiştirilmektedir. 

Adana üzerinden zaman kaybetmeden Ardeşen’e gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz. 
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Ardeşen Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
53
Telefon kodu:
(464)
Otogar:
Ardeşen Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Metro." Misafir
Adana'dan Ardeşen'e her ay 1 kere işim gereği gitmek zorundayım. Metro turizm'in Türkiye'deki kapsama alanı gerçekten çok büyük. Ne zaman site üzerinden bu 2 güzergah arası için sefer arasam sürekli Metro'nun seferleri çıkıyor. Fiyatı da gerçekten gayet uygun. Teşekkürler Metro.