Yolcu Sayısı
1

Turgutreis Otogarı

Turgutreis Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (252)

Adres: Bahçelievler Mh. 48960 Turgutreis/Muğla

Turgutreis Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Turgutreis Otogarı Hakkında


Turgutreis Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla iline bağlı Turgutreis ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Muğla - Turgutreis otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla - Turgutreis ilçesinin ve dolayısı ile Turgutreis Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Turgutreis Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Turgutreis ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Turgutreis ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Turgutreis Otogarı üzerinden Turgutreis ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Muğla - Turgutreis otobüs bileti satın alarak Turgutreis Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Akbük Koyu, Çınar Plajı, Yuvarlak Çay, Azmak Nehri, Palamutbükü Plajı, İnbükü Orman Kampı, Bodrum Barlar Sokağı, Marmaris Saklı Göl, Turgutreis Pazarı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Turgutreis Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Turgutreis Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Turgutreis Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Turgutreis Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Turgutreis Otogarı Adresi : Bahçelievler Mh. 48960 Turgutreis/Muğla

En Popüler Turgutreis Otobüs Firmaları

Turgutreis bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Turgutreis otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr