Yolcu Sayısı
1

Susurluk Otogarı

Susurluk Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266) 865 29 06

Adres: Karşıyaka, Balıkesir Cd., 10600 Susurluk/Balıkesir

Susurluk Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Susurluk Otogarı Hakkında

Susurluk Otogarı, Türkiye'nin Marmara Bölgesinde yer alan Balıkesir ilinin bir ilçesi olan Susurluk'a giriş yapabileceğiniz ulaşım noktasıdır. Türkiye'nin pek çok noktasından Balıkesir - Susurluk otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulduğunda buradan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçenin doğusunda Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi, kuzeyinde Karacabey ve Balıkesir’in Bandırma ilçeleri, batısında Manyas, güneyinde Kepsut ilçesi yer almaktadır. İlçe ülke içerisinde ayranı ve tostu ile meşhurdur. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Balıkesir - Susurluk otobüs bileti satın alarak Susurluk Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Susurluk Kaplıcaları, Hasan Boğuldu Göleti, Paşalimanı Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Badavut, Darıdere Tabiat Parkı, Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı, Ortunç Koyu, Antandros Antik Kenti, Patricia Koyu” gibi gezilecek yerleri görebilirsiniz.

Susurluk Otogarı, Balıkesir bir ilçesi olan Susurluk'a ulaşım sağlar. İstanbul, İzmir, Balıkesir ve Bandırma karayolları üzerinde bulunan ilçede otobüsler için pek çok dinlenme tesisi yer almaktadır. Susurluk Otogarı, Balıkesir'e 45 km, Erdek'e 45 km, Bursa’ya da 10 km mesafede bulunmaktadır. Susurluk, Balıkesir'e gelen yolcuların ilk durağı olmaktadır. Karayolları üzerinde etkin bir noktada bulunması nedeni ile otogar içerisinde Türkiye'nin farklı noktalarına sefer düzenleyen farklı otobüs firmalarını görebilirsiniz. Susurluk Otogarı, ilçenin ulaşım ihtiyaçlarının yerinde ve zamanında karşılanması adına açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme noktaları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme noktaları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Susurluk Otogarı içerisinde yalnızca bölgede hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan firmalarını da görebilirsiniz. “Kontur, Süha Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Düzce Güven Koop” gibi firmalar Susurluk Otogarı içinden Türkiye'nin farklı noktalarına seferler düzenler.

Susurluk Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Otogara ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden kalkan minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Karşıyaka, Balıkesir Cd., 10600 Susurluk/Balıkesir

En Popüler Susurluk Otobüs Firmaları

Susurluk bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Susurluk otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Turizm43
Balıkesir Uludağ Vip43
Balıkesir Hakser Turizm7
Sakarya Vib Turizm 5
Has Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr