Yolcu Sayısı
1

Polatlı Otogarı

Polatlı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (312)

Adres: Yeni, Hacı Bayram Veli Blv. No:6, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Polatlı Otogarı Hakkında


Polatlı Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara iline bağlı Polatlı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ankara - Polatlı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İç Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara - Polatlı ilçesinin ve dolayısı ile Polatlı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Polatlı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Polatlı ilçesinde İç Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Polatlı ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Polatlı Otogarı üzerinden Polatlı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara - Polatlı otobüs bileti satın alarak Polatlı Otogarı’na giriş yaptığınızda, şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında İç Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Polatlı Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Polatlı Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Polatlı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Polatlı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Polatlı Otogarı Adresi :

En Popüler Polatlı Otobüs Firmaları

Polatlı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Polatlı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm17
Anadolu Ulaşım5
Balıkesir Uludağ Turizm4
Balıkesir Uludağ Vip4
Ağrı Ses Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr