Yolcu Sayısı
1

Muğla Otogarı

Muğla Otogarı

Muğla Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (252) 214 00 37

Adres: Atatürk Bulv. Ahmet Saadettin Özhan Sk. Merkez / Muğla

Muğla Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Muğla Otogarı Hakkında

Muğla Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde yer alan, yaz tatili denildiği zaman hem ülkemizde hem de dünyada ilk akla gelen şehirlerinden biri, güneşin ve mavinin birleştiği yer olan Muğla şehrine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Muğla özellikle sezonluk ziyaretçilerin son derece fazla olduğu bir bölge olduğundan Muğla Otogarı da karayolu ulaşımı açısından son derece önemlidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Muğla otobüs bileti satın alarak Muğla Otogarına giriş yaptığınızda, “Akbük Koyu, Çınar Plajı, Yuvarlak Çay, Azmak Nehri, Palamutbükü Plajı, İnbükü Orman Kampı, Bodrum Barlar Sokağı, Marmaris Saklı Göl, Turgutreis Pazarı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktaları görebilirsiniz.

Muğla Otogarı, Türkiye’nin hem yurt içinden hem de yurt dışından çok sayıda ziyaretçisini ağırlayan özellikle yaz mevsiminde turistlerin akın ettiği bir ulaşım noktası. Bodrum, Datça, Dalaman, Fethiye ve Marmaris gibi yazlık beldeleri bünyesinde barındıran bu şehrin trafik yükü Muğla Otogarı üzerinden sağlanıyor. Muğla Otogarı üzerinden bu ilçelerin hepsine karayolu aracılığı ile geçiş yapmak mümkündür. Muğla özellikle yaz aylarında ziyaretçi sayısını kat be kat arttırdığından dolayı otogar içerisinde yerel ve ulusal hizmet sağlayan çok sayıda otobüs firmasını görmek mümkündür. Muğla Otogarı 2000’li yılların ortalarında insanların hizmetine açıldığı için şehrin yoğun trafik yükünü karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Muğla Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Muğla Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Has Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Süha Turizm, RH Turizm, İsmail Ayaz, Aksu Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Öz Diyarbakır, Fethiye Seyahat, Vangölü Turizm, CSR Seyahat, Tokat Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Siirt Petrol, Isparta Petrol, Varan Turizm, Balıkesir Uludağ” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Muğla Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Muğla merkeze son derece yakın bir konumda yer alan otogara sıklıkla hareket eden minübüsler ile ulaşım sağlamanız mümkün. Otobüs firmalarının servis imkanlarından da yararnalabilirsiniz.

Atatürk Bulv. Ahmet Saadettin Özhan Sk. Merkez / Muğla

(252) 214 0037

En Popüler Muğla Otobüs Firmaları

Muğla bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Muğla otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm33
Metro Turizm14
Aydın Muğla Koop Turizm9
Balıkesir Uludağ Turizm8
Balıkesir Uludağ Vip8

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr