Yolcu Sayısı
1

Köyceğiz Otogarı

Köyceğiz Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (252) 262 41 64

Adres: Ulucami, 48800 Köyceğiz/Muğla

Köyceğiz Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Köyceğiz Otogarı Hakkında


Köyceğiz Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Muğla ilinin Köyceğiz ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Muğla - Köyceğiz otobüs bileti satın alarak ilçeye Köyceğiz Otogarı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Bölgesi’nin verimli toprakları üzerinde kurulmuş olan bu ilçede temel geçim kaynaklarının başında tarım gelmektedir. İlçenin bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin neticesinde sınırları içerisinde ılıman iklim özellikleri görülür. Köyceğiz Otogarı şehrin ve ilçenin ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına hizmet sunmaktadır. Şehir statüsüne yükseldikten sonra her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran Muğla ilinin bu özelliği nedeni ile Köyceğiz Otogarı’nın da trafik yükü zamana bağlı olarak artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Muğla - Köyceğiz otobüs bileti satın alarak Köyceğiz Otogarına giriş yaptığınızda, “Akbük Koyu, Çınar Plajı, Yuvarlak Çay, Azmak Nehri, Palamutbükü Plajı, İnbükü Orman Kampı, Bodrum Barlar Sokağı, Marmaris Saklı Göl, Turgutreis Pazarı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Köyceğiz Otogarı, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde hizmet vererek karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronlar, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Köyceğiz Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan firmaları görebileceğiniz gibi yerel alanda hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Köyceğiz Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Pamukkale Turizm, Isparta Petrol” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Köyceğiz Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Muğla şehir merkezinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak Köyceğiz Otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Köyceğiz Otogarı Adresi : Ulucami, 48800 Köyceğiz/Muğla

En Popüler Köyceğiz Otobüs Firmaları

Köyceğiz bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Köyceğiz otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm4
Aydın Muğla Koop Turizm4
Güney Akdeniz Seyahat3
Mardin Seyahat3
Metro Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr