Keşap Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0454) 641 28 38
Adres: Fındıklı, Giresun Trabzon Yolu, 28900 Keşap/Giresun
Keşap Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Keşap Otogarı

Keşap Otogarı (Giresun)

Keşap Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun iline bağlı Keşap ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Giresun - Keşap otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun’ın Keşap ilçesi Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir yerleşim merkezi olarak karasal iklimin özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçe de yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer. Özellikle son yıllarda Karadeniz Bölgesi’nde yapılan yatırımlarla birlikte şehrin turist sayısında gözlenen artış yolcuların ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamak adına Keşap Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Keşap Otogarı bölgenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına özellikle bayram, okul tatili gibi dönemlerde tam kapasite olarak çalışmaya devam etmektedir. Keşap ilçesinin temel sosyolojik yapılanmasına bakıldığı zaman ilçenin temel ekonomik faaliyetinin tarım üzerine kurulduğu görülebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Giresun - Keşap otobüs bileti satın alarak ilçeye giriş yaptığınızda, “İs Dağı Yaylası, Göl Yanı Yaylası, Bedrama Kalesi, Giresun Plajları, Giresun Müzesi, Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Giresun Adası, Paşakonağı Yaylası, Tirebolu Kalesi” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ayrıca seyahatiniz sırasında Karadeniz mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz. 
Keşap Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu ihtiyacını daha sağlıklı şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme peronları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Keşap Otogarı içerisinde sadece aynı bölge içerisinde hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Keşap için direk sefer bulamamanız halinde Giresun otogarı da yakın bir seçenektir.
Keşap Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim? 
Keşap Otogarı’na otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz. 
Keşap Otogarı Adresi: Fındıklı, Giresun Trabzon Yolu, 28900 Keşap/Giresun
 

Keşap otogarı nerede? Keşap otogarına nasıl giderim? İletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Ulusoy Derya 10
- HEMEN SATIN AL ! -