Yolcu Sayısı
1

Giresun Otogarı

Giresun Otogarı

Giresun Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (454) 215 01 27

Adres: Teyyaredüzü Mahallesi, Şht. Tuğgeneral Bahtiyar Aydın Cd. No:10 28200 Merkez/Giresun

Giresun Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Giresun Otogarı Hakkında

Giresun Otogarı, Karadeniz’in Doğu bölümünde bulunan ve sahil yolu üzerinde yer alan oldukça fazla yağış alması nedeni ile yeşil hemen hemen bütün tonları ile karşılaşabileceğiniz Giresun ilimize giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Giresun, çevresinde yer alan “Trabzon, Gümüşhane, Sivas, Erzincan, Ordu” illerine bağlantı sağlaması nedeni ile kendi bölgesi içerisinde bir geçiş noktası konumunda yer almaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Giresun otobüs bileti satın alarak Giresun Otogarına giriş yaptığınızda, “Sis Dağı Yaylası, Göl Yanı Yaylası, Bedrama Kalesi, Giresun Plajları, Giresun Müzesi, Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Giresun Adası, Paşakonağı Yaylası, Tirebolu Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Giresun kesişim noktasında olan bir şehir olmasına karşın burada bulunan otogarın gerekli standartlarda olduğu söylenemez. Küçük yapılanması ile şehrin yolcu trafiği yükünü karşılamakta zorlanan Giresun Otogarında yenileme çalışmaları yapılıyor olsa da bu yenileme çalışmaları hem zaman hem de mekan bakımından problem çıkardığından şehrin trafiğini olumsuz yönde etkilemektedir. Tüm bu nedenler ile birlikte son yıllarda Karadeniz turizminde yaşanan artış ile birlikte bölgenin yolcu sayısı artması nedeni Giresun’a yeni bir otogar yapılması kararına varılmıştır. Giresun Otogarı içerisinde bekleme noktaları, peronlar, kafeler, restoranlar yer almak ile birlikte Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmalarının yazıhanelerini görebilirsiniz.

Giresun Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Giresun Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Ulusoy Turizm, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Fındıkkale Turizm, Tokat Yıldızı, Adıyaman Gülaras, Has Bingöl, Lüks Karadeniz, Süha Turizm, Sahil Seyahat, Has Turizm, Karadeniz Golden Turizm, Iğdırlı Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Lider Adana, Öz Diyarbakır, Van Gölü Turizm, Can Diyarbakır Turizm” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Giresun Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Giresun Otogarı, şehrin merkezinde yer alan Atatürk Bulvarı üzerinde bulunur ve şehir merkezine oldukça yakındır. Bu nedenle toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ya da otobüs firmalarının servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Teyyaredüzü Mahallesi, Şht. Tuğgeneral Bahtiyar Aydın Cd. No:10 28200 Merkez/Giresun

(454) 215 01 27

En Popüler Giresun Otobüs Firmaları

Giresun bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Giresun otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ali Osman Ulusoy30
Ulusoy Derya Turizm12
Prenskale Turizm11
Metro Turizm9
Lüks Karadeniz7

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr