Karabük Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri
Karabük Otogarı
(0370)  415 70 60
Karabük Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Karabük Otogarı

Karabük Otogarı

1995 yılında Zonguldak’tan ayrılarak il olan Karabük, gelişmiş sanayisi ile bölgede söz sahibi şehirlerdendir. 1999 yılında hizmete açılan Karabük Otogarı da o dönemde eski otogarın aksine şehrin yükünü taşıyacak kapasitededir. Tarihi Safranbolu Evleri şehrin en çok ziyaretçi çeken yeridir. Karabük kültür turizmi için önemli şehirler arasında yer aldığından; yılın hemen her dönemi yolcu trafiği yüksektir.
Yaz aylarında artan talep karşısında yetersiz kalan Karabük Otogarı’nın genişletilmesi gündemdedir. 2012 yılında tadilattan geçen otogarın bir tarafında şehirlerarası otobüslere hizmet vermekte, diğer tarafında ilçeler arası minibüsler için peronlar bulunmaktadır. Ayrıca şehrin merkezinde Ergenekon Mahallesi’nde yer alan otogarın taşınması da düşünülmektedir. Türkiye’nin bütün büyük şehirlerine ve birçok uzak şehre otobüs seferleri düzenlenen otogardan ayrıca bölge illerine ve civar ilçelere minibüs seferleri düzenlenmektedir. Karabük’e sefer düzenleyen firmaalr hakkında ayrıntılı bilgilere Karabük otobüs firmaları sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Karabük Otogarı’ndan Hareket Eden Otobüs Firmaları
Kamil Koç
Metro
Ulusoy
Safran Turizm
Jet Turizm
Efe Tur
Güven Turizm 


Karabük otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Karabük otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Safran Turizm 7
Ulusoy Turizm 4
Metro Turizm 3
Kastamonu Güven Turizm 2
Aksakal Seyahat 2
- HEMEN SATIN AL ! -