Yolcu Sayısı
1

Karabük Otogarı

Karabük Otogarı

Karabük Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (370) 415 70 60

Adres: Ergenekon Mahallesi. Atatürk Bulvarı. No: 1 78200, Merkez/Karabük, Türkiye

Karabük Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Karabük Otogarı Hakkında

Karabük Otogarı, Türkiye’nin Batı Karadeniz bölümünde yer alan ve Karadeniz’in eşsiz doğal güzelliklerine ev sahipliği yapmak ile birlikte farklı kültürel mirasları da bünyesinde barındıran Karabük iline giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. “Açık Hava Orman Müzesi” olarak da adlandırılan ilimiz özellikle şehirlerden kısa süreli tatiller amaçlayan ziyaretçilerin tercih ettiği noktalardan biri olmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Karabük otobüs bileti alarak Karabük Otogarına giriş yaptığınızda “Hadrianapolis Antik Kenti, Şeker Kanyonu, Eğriova Göleti, İncekaya Su Kemeri, Safranbolu Evleri, Safranbolu Hıdırlık Tepesi, Safranbolu Yemeniciler Çarşısı, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi, Sipahioğlu Konağı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Karabük 1995 yılında büyükşehir statüsünü kazanmış bir şehrimiz ve kurulmuş olan sanayi yapılanması ile birlikte bölgenin söz sahibi şehirlerinden biri. Karabük Otogarı ise 1999 yılında hizmete açılmış ve Karadeniz Bölgesinde karayolu ulaşımında önemli bir nokta haline gelmiş durumda. Kültür turizmi açısından önemli bir noktada bulunan Karabük şehri özellikle yaz aylarında daha fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Son yıllarda iyiden iyiye artan Karadeniz yolcu sayısını karşılamakta zorluk çeken Karabük Otogarı için 2012 yılında tadilat ve genişletme kararı alınmıştır. Karabük Otogarı içerisinde farklı şehirlere seferler düzenleyen ulusal çapta hizmet sağlayan otobüsler için peronlar bulunmasının yanı sıra aynı zamanda il içerisine hareket eden minübüsler için de peronlar bulunmaktadır. Son yıllarda Karabük’ün Ergenekon Mahallesinde yer alan otogarın taşınması da gündeme gelmiştir. Karabük Otogarı içerisinde ülkenin farklı noktalarına seferler düzenleyen otobüs firmalarını görebilirsiniz.

Karabük Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Karabük Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Safran Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, CSR Seyahat, Süha Turizm, Tokat Yıldızı, Ali Osman Ulusoy, Has Turizm, Efetur, Güney Lüks Adana Seyahat, Jet Turizm, Nilüfer Turizm, Villa Seyahat, Yeni Adana Turizm,Kastamonu Güven Turizm, Sinop Birlik, Bafra Seyahat” gibi otobüs firmaları bulunmaktadır.

Karabük Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Karabük Otogarı, Karabük ilinin merkezinde Ergenekon Mahallesinde yer almaktadır. Bu nedenle eğer isterseniz kendi aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca çevre ilçelerden terminale hareket eden minübüsleri de kullanabilirsiniz.

Ergenekon Mahallesi. Atatürk Bulvarı. No: 1 78200, Merkez/Karabük, Türkiye

(370) 424 51 58

En Popüler Karabük Otobüs Firmaları

Karabük bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Karabük otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm22
Efe Tur17
Gökbey Seyahat10
Kale Seyahat8
Türkay Turizm6

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr