Havza Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0362) 714 19 34
Adres: Tavşandağı Sokak . No:27 Havza/Samsun
Havza Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Havza Otogarı

Havza otogarı (Samsun)

Havza otogarı, Türkiye’nin Samsun iline bağlı Orta Karadeniz Bölgesi’nde verimli toprakları ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken ilçeci Havza’ya giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Havza üzerinde Karadeniz tipik bol yapışlı iklimi ve ılıman hava koşulları görülür. Bu nedenle ilçe içerisinde çok sayıda farklı tarım ürünün yetiştirilebildiği görülür. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Samsun - Havza otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden Havza ilçesine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Samsun - Havza otobüs bileti satın alarak Havza Otogarına giriş yaptığınızda, “Kabaceviz Şelaleleri, Akalan Şelaleleri, Hamamyağı Kaplıcası, Tekkeköy Mağaraları, Ladik Gölü, Geyikkoşan Sahili, Bandırma Vapuru, Amisos Tepesi, Samsun Kenti Müzesi, Gazi Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. 

Havza Otogarı, özellikle Amasya ili ile yakınlığı nedeni ile Orta Karadeniz Bölümünde her iki ilinde trafik yükünün ortadan kaldırılması açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Havza Otogarı, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, emanetçi noktaları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Havza Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı bir noktasına gerçekleştireceğiniz seferinizi beklerken kullanıcılar için ayrılmış alanlar bölümünde vakit geçirebilirsiniz. Trafik yükünün ortadan kaldırılması açısından kilit rol oynayan Havza Otogarı içerisinde yalnızca civar ilçerelere ve illere sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Havza Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kanberoğlu Turizm, Süha Turizm, Boyabat Seyahat, Eraktaş Turizm, Lider Turizm, Özkaymak, Rize Ses Turizm, Tokat Yıldızı, Uzay Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. 

Havza Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Havza Otogarın ulaşım sağlamak için civar ilçelerden ya da merkezden hareket eden minübüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda otobüs firmalarının servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz. 

Havza Otogarı Adresi : Tavşandağı Sokak . No:27 Havza/Samsun

Havza Otogarı Telefon Numarası : (362) 719 19 34

Havza otogarı nerede? Havza otogarına nasıl giderim? Havza otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Sakarya VIB 2
Aybastı İtimat Turizm 1
Özay Turizm 1
Kanberoğlu 1
- HEMEN SATIN AL ! -