Yolcu Sayısı
1

Gümüşhane Otogarı

Gümüşhane Otogarı

Gümüşhane Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (456) 213 14 32

Adres: Hasanbey Mahallesi, Daltaban Sanayi Sitesi, 1.Blok No:8, 29000 Merkez/ Gümüşhane

Gümüşhane Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gümüşhane Otogarı Hakkında

Gümüşhane Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan hem tarihi güzellikleri hem de doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Gümüşhane iline giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezdir. Gümüşhane, bir karayolu ulaşım noktası olarak Bayburt, Giresun, Trabzon, Erzincan gibi şehirlerle komşuluk içerisinde bulunduğundan bir geçiş merkezi görevinde bulunmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gümüşhane otobüs bileti alarak, Gümüşhane Otogarına geldiğinizde “Karaca Mağarası, Artebet Gölleri Tabiat Parkı, Kürtün, Kürtün Barajı, Kazıkbeli Yaylası, Santa, Zigana Kayak Merkezi, Kromni Vadisi” gibi şehrin görülmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Gümüşhane Otogarına yolculuk yaptığınızda, “Erzincan Otogarı, Giresun Otogarı, Ordu Otogarı, Rize Otogarı, Trabzon Otogarı, Bayburt Otogarı, Çayeli Otogarı, Vakfıkebir Otogarı, Araklı Otogarı, Aşkale Otogarı” gibi diğer önemli ulaşım noktalarıne geçiş yapabilirsiniz.

Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgelerinin kesişim noktasında yer almasına karşın Otogar yapılanması bakımından yetersiz kalmıştır. Şehrin nüfusunun düşük olması nedeni ile Gümüşhane Otogarı da buna uygun olarak oldukça küçük bir yapıda tasarlanmıştır. Gümüşhane Otogarı içerisinde yöresel ve bölgesel çalışan otobüs firmaları yer alır. Ancak bu firmalar genel olarak Gümüşhane Otogarına özel olarak sefer düzenleyen firmalardan değil de ülke geneline sefer düzenleyen otobüs firmalarından oluşmaktadır. Burası tam anlamı ile bir geçiş noktası olarak değerlendirilmiş ve ülkenin farklı noktalarından gelen firmaların geçiş yapması sağlanmıştır. Gümüşhane Otogarı yolcuların ve otobüslerin beklemesi için farklı alanlar, emanet dükkanları, hediyelik eşya dükkanları, kafeler, restoranlar şeklinde tasarlanmıştır.

Gümüşhane Otogarı Üzerinden Hangi Firmalar Hareket Ediyor?

Gümüşhane Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Turay Seyahat, Lüks Gümüşhane, Vangölü Turizm, Has Bingöl, Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu Turizm, Adıyaman Gülaras, Kahta Petrol, Aksu Turizm, Star Diyarbakır, Tunceliler, Metro Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Öz Diyarbakır, Has Turizm, Iğdırlı Turizm, Bayburt Turizm, Patnos İtimat, Öz Elbistan” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Gümüşhane Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gümüşhane Otogarı şehrin merkezine oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Şehrin nüfusu da oldukça az olduğundan otogara ulaşım sağlanırken trafik sorunu yaşanmaz. Otogara ulaşım sağlamak için şehir içinden hareket eden toplu taşıma araçlarını kullanabileceğiniz gibi otobüs firmalarının servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Hasanbey Mahallesi, Daltaban Sanayi Sitesi, 1.Blok No:8, 29000 Merkez/ Gümüşhane

(456) 213 14 32

En Popüler Gümüşhane Otobüs Firmaları

Gümüşhane bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gümüşhane otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeni Bayburt Tur8
Turay Seyahat6
VanGölü Turizm4
Ali Osman Ulusoy4
Lüks Gümüşhane Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr