Yolcu Sayısı
1

Göksun Otogarı

Göksun Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Göksun Otogarı Hakkında


Göksun Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Kahramanmaraş şehrine bağlı Göksun ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Kahramanmaraş - Göksun otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi, tüm dünyada yemyeşil ormanları, temiz havası, binlerce yıllık tarihi geçmişi ve doğal güzellikleri ile bilinen bir bölgedir. Özellikle son yıllarda gerekli tanıtım çalışmalarının artması ile birlikte Akdeniz turizmi de belirgin bir şekilde artış göstermeye başlamıştır. Akdeniz Bölgesi’nin turist sayısında belirgin artış görülmesi Kahramanmaraş şehrinin yolcu sayısının da giderek daha kalabalık bir hal almasına ve bu durumda dolayısı ile Göksun Otogarı’nın daha yoğun şekilde çalışmasına neden olmuştur. Göksun Otogarı kapılarını, binlerce yıllık tarihi geçmişi olan ve eşsiz doğal güzelliklerini bu tarihi, kültürel miras ile harmanlayan bir şehrin ilçesine açmaktadır. Temel ekonomik faaliyet olarak tarımın görüldüğü Göksun bölgesinin özellikle bayramlar ve okul tatilleri gibi dönemlerde yolcu sayısında belirgin bir artış görülür ve bu da Göksun Otogarı’nın yoğun şekilde çalışarak hizmet sunmasına neden olur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş - Göksun otobüs bileti satın alarak Göksun Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Eshab-ı Kehf Külliyesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Büyük Kızılcık İçmesi, Çokran Şelalesi, Kahramanmaraş Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Akdeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Göksun Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Göksun Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Göksun Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Ede Turizm, Özlem Cizre Nuh, Safa Devran Turizm, Kahta Petrol” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Göksun Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Göksun Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Göksun Otogarı Adresi :46600 Göksun/Kahramanmaraş

En Popüler Göksun Otobüs Firmaları

Göksun bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Göksun otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Süha Turizm12
Metro Turizm10
Lider Anadolu4
Mardin Seyahat3
Siirt Kurtalan Ekspres3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr