Yolcu Sayısı
1

Fethiye Otogarı

Fethiye Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (252) 614 67 85

Adres: Taşyaka Mahallesi, 48300 Fethiye/Muğla

Fethiye Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Fethiye Otogarı Hakkında

Fethiye Otogarı, Türkiye’nin Muğla iline bağlı olan ve turizm alanında tüm dünyada tanınan bir ilçe olmuş Fethiye bölgesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Fethiye Otogarı, özellikle şehrin karmaşasından bıkıp kendini doğanın ve denizin koynuna bırakmak isteyenlerin alanı olan Fethiye ilçesine ulaşım sağladığı için karayolu ulaşımı bakımından son derece önemli bir mevkidedir. Türkiye’nin tam anlamı ile cennet köşelerinden biri olarak nitelendirilebilecek Fethiye yurt içerisinde olduğu kadar yurt dışarısından da çok sayıda ziyaretçiyi ağırladığından dolayı özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçi sayısı fazlası ile artan bir ulaşım noktasıdır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Fethiye otobüs bileti satın alarak Fethiye Otogarına giriş yaptığınızda, “Kelebekler Vadisi, Gemile Koyu, Nefis Belcekız Plajı, Kabak Koyu, Akvaryum Koyu, Cennet Koyu, Mavi Mağara, Çalış Plajı, Babadağ Mavisi, Ölüdeniz” gibi gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Fethiye Otogarı, Muğla’nın 12 ilçesinden biri olan ve turizm alanında adından bir hayli söz ettirmiş olan Fethiye ilçesine ulaşım imkanı sağlar. Fethiye ilçesi, alışılmışın dışında olarak merkezden ve diğer ilçelerden çok daha büyüktür. Fethiye Otogarı, Türkiye’nin tarihi, plajları, ikilimi, doğal güzellikleri ile en dikkat çekici noktalarından biri olan Fethiye bölgesine kapılarını açtığından dolayı ziyaretçi sayısı son derece yüksek olan otogarlardan biridir. Fethiye Otogarı, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, - yeme - içme alanları, hediyelik eşya dükkanları şeklinde kullanıcılara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Fethiye Otogarı yapı anlamında küçük bir alan üzerine kurulmuş olmasına karşın özellikle yaz aylarında son derece artış gösteren ziyaretçi sayısının ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Fethiye Otogarı içerisinde civar illere, ilçere ulaşım sağlayan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda ulusal çapta çalışan otobü firmalarını da görebilirsiniz. Fethiye Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Kamil Koç, Metro, Ulusoy, Varan, Pamukkale, Lider Turizm, İsmail Ayaz Turizm, Has Turizm, Fethiye Seyahat, Batı Antalya Tur, Güney Akdeniz Seyahat” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Fethiye Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Fethiye Otogarına ulaşım sağlamak için çevre ilçelerden ve şehir merkezinden kalkan minübüs, otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi aynı şekilde otobüs firmalarının servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Taşyaka Mahallesi, 48300 Fethiye/Muğla

0252 614 67 85

En Popüler Fethiye Otobüs Firmaları

Fethiye bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Fethiye otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm12
Fethiye Seyahat10
Güney Akdeniz Seyahat9
Metro Turizm7
Batı Antalya7

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr