Yolcu Sayısı
1

Düzce Otogarı

Düzce Otogarı

Düzce Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (380) 514 14 34

Adres: Azmimilli Mahallesi, 465. Sk. No:11, 81020 Merkez/Düzce

Düzce Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Düzce Otogarı Hakkında

Düzce Otogarı, Türkiye’nin Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ve 1999 yılında il statüsü kazanmış bir ilimiz olan Düzce’ye giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Ülkemizde yaşanılan büyük depremin ardından yaralarını saran ve gelişimine devam eden Düzce ilimiz, Karadeniz’e paralel uzanan dağları ve üzerinden geçen yollar sayesinde bölge içerisinde bir geçiş noktası konumundan bulunmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Düzce otobüs bileti alarak Düzce Otogarına giriş yaptığınızda, “Aktaş Şelalesi, Samandara Şelalesi, Ceneviz Kalesi, Kurugöl Kanyonu, Fakıllı Mağarası, Hemşin Cami, Güzeldere Şelalesi, Aydınpınar Şelalesi, Melen Çayı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Düzce, geçirdiği deprem felaketinden sonra Bolu’dan ayrılarak il statüsü kazanmış bir nokta olarak daha sonrasında sürekli olarak gelişimine devam etmiştir. Önceleri Düzce Otogarı küçük bir noktada, kısıtlı hizmet sağlayan bir ulaşım merkeziydi. Ancak bu ilin sanayi alanında gelişim göstermesi neticesinde zamanla nüfusu ve ziyaretçi sayısı artmaya başlamış ve Düzce Otogarı bölgenin trafik yoğunluğu taşımakta yetersiz kalmaya başlamıştır. Bunun neticesinde Düzce’ye yeni bir otogar yapılma kararı alınmış ve 2015 yılında yeni Düzce Otogarı hizmete sunulmuştur. Yeni Düzce Otogarı eskisine nazaran daha işlevsel bir konumda daha geniş bir alan üzerinde hizmete açılmıştır. Yeni Düzce Otogarı, geniş bir alan üzerine otobüs park alanları, kullanıcı bekleme alanları, gişeler, yazıhaneler, kafeler şeklinde tasarlanmıştır. 5 bin metrekare kapalı alan ve 30 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan Yeni Düzce Otogarı, bölgenin Karadeniz trafiği yükünü hafifletmek için çok sayıda ulusal ve yerel çapta hizmet sağlayan otobüs firmasına ev sahipliği yapmaktadır.

Düzce Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Düzce Otogarından Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Has Turizm, Ulusoy Turizm, Ali Osman Ulusoy, Star Diyarbakır, Huzur Turizm, Kanberoğlu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Trabzon Süzer Turizm, Efetur, Lüks Mersin, Lider Siir Turizm, Esadaş Turizm, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Çorum Kargı Turizm, Yeni Sivas Turizm, As Bafra, Lüks Karadeniz, Öz Elazığlılar Seyahat, Mardin Seyahat” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Yeni Düzce Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Düzce Otogarı, şehrin merkez konumunda yer aldığı için yürüyerek de ulaşım sağlayabilirsiniz. Yürüme mesafesinde bulunmayanlar için şehir içinden hareket eden minübüsleri kullanabilirsiniz.

Azmimilli Mahallesi, 465. Sk. No:11, 81020 Merkez/Düzce

(380) 514 14 34

En Popüler Düzce Otobüs Firmaları

Düzce bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Düzce otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm47
Kale Seyahat20
Efe Tur14
Pamukkale Turizm10
Fındıkkale Turizm8

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr