Yolcu Sayısı
1

Bor Otogarı

Bor Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (388)

Adres: Başpınar, Terminal Cd. No:25, 51700 Bor/Niğde

Bor Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bor Otogarı Hakkında


Bor Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Niğde iline bağlı olan Bor ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin çok sayıda yerinden Niğde - Bor otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi ve Karadeniz arasında önemli geçiş noktalarından birinde bulunan şehrin bu illerde ve civar ilçelerde olan önemli noktalara komşuluğundan dolayı karayolu ulaşımı açısından kilit durumunda yer almaktadır. Bor bölgede yer alan civar ilçelere komşuluğundan dolayı karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktası konumunda bulunmaktadır. Şehrin son dönemlerde gelişim göstermeye başlaması ile birlikte büyük şehirlerden gelen ziyaretçi sayısında da gözlü görülür bir artış meydana gelmeye başlamıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Niğde - Bor otobüs bileti satın alarak Bor Otogarına giriş yaptığınızda, “Nide Alaaddin Cami, Niğde Kayardı Bağları, Köşk Höyük, Tyana Ören Yeri, Kuş Kayası Kaya Mezarları, Niğde Kalesi, Eski Gümüş Manastırı, Constentinus ve Helena Kilisesi, Göllüdağ, Cumbar Vadisi” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını görebilir Karadeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Bor Otogarı, İç Anadolu yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Bor Otogarı içerisinde çoğunlukla çevre ilçe ve illere hizmet sunan bölgesel faaliyet gösteren küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi geniş çaplı hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Bor Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Bor Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Bor Otogarı Adresi :

En Popüler Bor Otobüs Firmaları

Bor bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bor otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Niğde Aydoğanlar3
Süha Turizm1
Niğde Vip Turizm1
Niğde İnan Turizm1
Siirt Petrol1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr