Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Otogarı

Afyonkarahisar Otogarı

Afyonkarahisar Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (272) 229 90 10

Adres: Yeni Otogar Tesisleri Ertuğrul Gazi Mah. Kümeevler No:3 Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Afyonkarahisar Otogarı Hakkında

Afyon Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgelerinden, Batı Anadolu Bölgelerinden geçiş imkanı sağlayan Afyonkarahisar iline giriş ve çıkış yapmak için kullanılan otobüslerin toplanma merkezidir. Türkiye’nin termal kaynak zenginliği ile memer üretimi ile ünlenmiş bu ile sefer düzenleyen otobüs firmalar Afyon Otogarı üzerinden hareket sağlar. Afyonkarahisar, şehri barındırdığı doğal oluşumlar ile dikkat çektiğinden yıl içerisinde hem ülke içerisinden hem de ülke dışarısından ziyaretçi aldığı için şehrin ulaşım ihtiyacını karşılamak adına Afyonkarahisar Otogarı yapılması gerekli hale gelmiş ve yapı tamamlanmıştır. Şehrin yapısına uygun bir mamari ile tasarlanan Afyonkarahisar Otogarı yerel ve ulusal çok sayıda otobüs firmasına ev sahipliği yapmaktadır.

Afyon Karahisar Otogarı şehrin ulaşım hizmetinin aksamaması ve bu şehre gelen yolculuların kolaylıkla hareket edebilmesi adına çevre yolu yakınlarında konumlandırılmıştır. Şehir için toplu taşıma kullanarak Afyonkarahisar Otogarına ulaşım sağlamak son derece basit olduğundan giriş ve çıkış yapan yolcular zorluk çekmemektedir. Afyonkarahisar Otogarında, otobüs bekleme noktaları, büfeler, tuvaletler, kafeler ve hediyelik eşya dükkanları mevcuttur. Ayrıca Afyonkarahisar üzerinden sefer düzenleyen otobüs firmalarının yazıhanaleri de bulunmaktadır. Seferinizi gerçekleştirmek için beklediğiniz zaman dilimi içerisinde otogarda bulunan hediyelik eşya dükkanlarından şehrin kültürünü yansıtan hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Afyonkarahisar Otagarına geldiğinizde ilçere ulaşım sağlamak için otobüs ve minüsbüsleri kullanabileceğinz eğer varsa otobüs firmanızın servislerin de kullanabilirsiniz.

Afyon Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Kalkar?

Afyon’a gelmek ya da Afyonkarahisar’dan Türkiye’nin farklı noktalarına seyahat etmek isterseniz burada hizmet sağlayan otobüs firmalarının seferlerinden bilet alabilirsiniz. Bugün Afyon Otogarında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Seç Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Esadaş Turizm, Yaman Turimz, Aksu Turizm, İzmir, Turizm, Ben Turizm, Adıyaman Gülaras, Lüks Mersin, Has Turizm, Isparta Petrol, Şanlıurfa Astor, Ulusoy Turizm, Süha Turizm, Çayırağası Turizm, Star Diyarbakır, Özdiyarbakır, Vangölü Turizm” gibi otobüs firmaları bulunmaktadır. Afyon Otogarından sefer düzenleyen otobüs firmalarının otobüs biletleri 15 TL – 115 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Afyon Otogarına Nasıl Ulaşabilirim?

2008 yılında kurulan yeni Afyonkarahisar Otogarı şehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu nedenle AFTAŞ servisleri kullanarak rahatlıkla otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Afyon belediyesi otogardan şehir içerisindeki ilçelere hizmet sunan otobüs seferlerinin gece yarısından sonra da sağlanmasına olanak tanımıştır. “Behçet Nebi Caddesi, Mehmet Reşit Sokak, Pimapenciler 3.Sokak, İsmet İnönü Caddesi” gibi noktalara ulaşım hizmeti sağlayan otobüs ve dolmuşlar ile Afyon otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

(272) 229 9010

En Popüler Afyonkarahisar Otobüs Firmaları

Afyonkarahisar bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Afyonkarahisar otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm34
Metro Turizm28
Gökbey Seyahat25
Anadolu Ulaşım12
Başkent Turizm9

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr