Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Zonguldak Sakarya Otobüs Bileti

Zonguldak Sakarya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 183 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 39dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Zonguldak Sakarya arası giden otobüs firmaları ortalama 53 sefer düzenlenmektedir.

Zonguldak Sakarya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Zonguldak Sakarya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Zonguldak Sakarya seyahatinize başlamadan önce, Zonguldak ve Sakarya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Zonguldak ve Sakarya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Zonguldak Sakarya Otobüs Biletleri

 Zonguldak Sakarya otobüs bileti mi aradınız? Zonguldak Sakarya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 360 km2 olan Kaynarca ilçesi doğuda Karasu ve Ferizli ilçeleri, güneyde Söğütlü ilçesi ve Merkez ilçe, batıda Kocaeli ili, kuzeyde de Karadeniz’le çevrilidir.

İlin kuzey kesiminde yer alan ilçe toprakları, Kocaeli Platosu’nun uzantısı olan alçak dalgalı düzlüklerden oluşur. Başlıca akarsu Kunduz Deresi olarak da bilinen Değirmendere’dir. Karadeniz kıyısında kumsallar uzanır. Bu kesimde bulunan Acarlar Gölü’nün çevresi sazlıklar ve ormanlarla kaplıdır.

İlçe ekonomisi tarıma dayalıdır. Başlıca bitkisel ürünler şekerpancarı, buğday ve mısırdır. Az miktarda ayçiçeği, fındık, elma, patates ve arpa da yetiştirilir. Bitkisel üretimin yanı sıra koyun ve sığır yetiştiriciliği yapılır.

Eskiden Şeyhler ve Hocaköy adlarıyla anılan Kaynarca, Kocaeli ilinin Kandıra ilçesine bağlı bir bucak merkeziydi. 1957’de gene aynı ile bağlı bir ilçe merkezi durumuna getirildi ve 1966’da Sakarya iline bağlandı. Kaynarca Belediyesi 1959’da kuruldu.

Küçük bir yerleşme olan kasaba il merkezi Adapazarı’na 29 km uzaklıktadır. İlçedeki tek tarihsel yapı 14. yüzyılda inşa edildiği sanılan Şeyh Muslihiddin Camisi’dir.

Yüzölçümü 282 km2 olan Kocaali ilçesi doğu ve güneydoğuda Düzce ili, güneyde Hendek, batıda Karasu ilçeleri, kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir.

Eskiden Karasu’ya bağlı bir bucak olan Kocaali 1987’de çıkarılan bir yasa uyarınca Ortaköy bucağının da kendisine katılmasıyla ilçe yapıldı. Kocaali Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1956’dır.

  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
  Sakarya Hakkında
Nüfus:
917,373
Yüzölçümü:
4.880,19 km²
Plaka:
54
Telefon kodu:
(264)
Otogar:
Sakarya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.