Yolcu Sayısı
1

Yalıköy otobüs bileti

Yalıköy Otobüs Bileti

En popüler Yalıköy otobüs rotaları

Yalıköy otobüs bileti fiyatları, Yalıköy otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Yalıköy otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇarşambaYalıköy30 TL3
SamsunYalıköy35 TL3
DüzceYalıköy90 TL2
GümüşhaneYalıköy20 TL2
BayrampaşaYalıköy550 TL2

Yalıköy otobüs firmaları

Yalıköy otobüs biletleri

İstanbul tarihin kendisi olarak karşımız çıkan illerin başında gelen ender illerimiz arasında bulunuyor. Özellikle 3 imparatorluğa ev sahipliği yapan bu ilimizin merak edilen yerlerinden olan Yalıköy hakkında detaylı olarak incelemelere başlayacağız. İlin içerisinde bulunan her ilçenin farklı yapısının bulunduğunu gözler önüne aldığımız zaman Yalıköy ilçesi dikkat çeken yerlerden olma özelliği gösteriyor.

İstanbul ilinin girişinde bulunan Çatalca ilçesinin Yalıköy mevkisinde merak edilen yerleri sizler için araştıracağız. Öncelikle Yalıköy ilçesinde bulunan plajlar son derece önemli bir yer tutuyor. Doğal güzelliği bünyesinde barındıran Yalıköy plajı özellikle yaz aylarında yerli turistlerin en çok uğradığı yerlerin başında gelmektedir.
İstanbul’da bulunan kemerlerin ne kadar önemli bir eser olduklarını düşündüğümüz zaman bu sefer sizlere Çatalca’da bulunan Kurşunlugerme Su Kemeri hakkında bilgiler verelim. Özellikle Osmanlı devletinin hakimiyetine geçtikten sonra Bizans ve Roma döneminden kalma eserlerin günümüze kadar yapısını kaybetmeden gelmesi dikkatleri üzeri çekmesine neden oluyor. Son zamanlarda daha çok önem kazanan bu eserlerin giderek ilgi görmesinden sonra ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.
Dini açıdan da son derece önemli bir eseri bünyesinde barındıran Çatalca Georgios Kilisesi dini açıdan ziyaret gerçekleştiren turistlerin dikkatini çekiyor. Eserleri daha yakından görmek için mutlaka Yalıköy mevkisine ziyaret gerçekleştirmek gerekmektedir. Merak edilen diğer ilçelerimiz hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan yazıları mutlaka okumalısınız. Yalıköy otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr