Yolcu Sayısı
1

Uluborlu otobüs bileti

Uluborlu Otobüs Bileti

En popüler Uluborlu otobüs rotaları

Uluborlu otobüs bileti fiyatları, Uluborlu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Uluborlu otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
DinarUluborlu40 TL1
AydınUluborlu40 TL1
NazilliUluborlu45 TL1
DenizliUluborlu30 TL1
İzmirUluborlu55 TL1

Uluborlu otobüs biletleri

Doğal güzellikleri kadar tarihi yapısı ile de tüm dikkatleri üzerine çeken Uluborlu ilçesi hakkında merak edilen detayları sizler için araştırdık. Özellikle son zamanlarda gezilmesi gereken yerlerin başında gelen bu güzide ve şirin ilçemiz hakkında birçok soru işareti kafalarda geziyor. İşte bu durum karşısında tek yapmanız gereken Uluborlu ilçesine geldiğiniz zaman bizlerin sizler için araştırdığımız bölgelere ziyaret gerçekleştirmeniz olacaktır.

Isparta ilimizin içerisinde dikkat çeken ilçelerin başında gelen Uluborlu ilçesinde ilk dikkat çeken yer olarak karşımıza çıkan Uluborlu Kalesi geliyor. İlçenin en hâkim tepesinde bulunan bu kalenin özellikleri hakkında birçok rivayet bulunmaktadır. Kalenin hangi dönemde yapıldığı konusunda net bir bilgi bulunmamasından dolayı bu kale son zamanlarda iyice dikkat çekmesine neden oluyor.
Bu kalenin etrafında yapılan kazılar sonrasında çıkan eserlerin Uluborlu ilçesinde bulunan müzede sergilenmesinden sonra buraya olan ziyaretler giderek artmaktadır. İçerisinde bulunan bu eserlerin ne kadar önemli olduklarını sizler için paylaşmak istiyoruz. Özellikle Roma döneminden ve Bizans döneminden kalma eserlerin bulunması bu müzeyi farklı kılmasına neden oluyor.
Uluborlu ilçesi özellikle son yıllarda merak edilen ilçelerin başında geldiğinden bu yazı dizisini siz değerli okurlarımız için incelemeye karar verdik. Merak edilen diğer soruların cevaplarını sitemizde bulunan kullanıcılarımızın yorumlarından öğrenme fırsatı elde etme şansı elde etmiş olacaksınız. Uluborlu otobüs bileti almak için www.neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr