Tavşanlı Otobüs Bileti

Tavşanlı Otobüs Bileti

Tavşanlı Otobüs Biletleri

 Tavşanlı, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Kütahya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Kendine özgü güzellikleriyle doğal anlamdaki bütünlüğü insanları etkileyen Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi, merkezde bulunan olağanüstü güzel görsellerle ziyaretçilerini her zaman büyüler. Bu ilçe sınırları içerisinde geçireceğiniz vakit gerçekten inanılmaz bir anıya dönüşebilir, özellikle de sevdiklerinizle beraber iseniz bu gezi harika sonuçlanacak demektir. Tavşanlının simgesi haline gelmiş olan Ada mesire alanı, pek çok insan için ideal bir vakit geçirme yeri olarak görülüyor. Linyit kömür rezervleri ile oldukça zengin bir maden yatağını temsil eden bu güzel ilçe, ülke keşfi ve gezileri için plana dâhil edilmesi gereken mükemmel bir bölgeyi temsil ediyor.

Bağlı bulunduğu coğrafya neticesinde sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin özelliklerini gösterir buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu durum tarımsal üretimi üzerinde etkili olduğu gibi yöresel lezzetleri üzerinde de etkili olmuştur.
Leblebisi ile ünlü olan Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi, hem orta Anadolu'nun hem de Karadeniz ve Akdeniz in adeta iklimsel bir karışımı olarak da dikkat çeken bir bölgesi. Kavaklı cami ve Ulu cami yanı sıra, tarihi hamamlar da burada ilgi çekici tarihi eserleri oluşturuyor. Çeşmeler, köprüler ve buna ek olarak kendine has yapısıyla Tavşanlı evleri, gezilip görülmesi gereken önemli eserleri temsil ediyor.
Bu ilçeyi yakından tanımak için neredennereye.com adresi üzerinden Tavşanlı otobüs bileti satın alabilirsiniz. 
 
Tavşanlı - 5 Günlük Hava Tahmini
20 Haz Perşembe
parçalı az bulutlu
14,9 °C
parçalı az bulutlu
21 Haz Cuma
orta şiddetli yağmur
22,6 °C
orta şiddetli yağmur
22 Haz Cumartesi
orta şiddetli yağmur
23 °C
orta şiddetli yağmur
23 Haz Pazar
açık
24,5 °C
açık
24 Haz Pazartesi
açık
24,9 °C
açık