scorecardresearch

Tavşanlı Otobüs Bileti

Tavşanlı Otobüs Bileti

Tavşanlı Otobüs Biletleri

 Tavşanlı, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Kütahya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Kendine özgü güzellikleriyle doğal anlamdaki bütünlüğü insanları etkileyen Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi, merkezde bulunan olağanüstü güzel görsellerle ziyaretçilerini her zaman büyüler. Bu ilçe sınırları içerisinde geçireceğiniz vakit gerçekten inanılmaz bir anıya dönüşebilir, özellikle de sevdiklerinizle beraber iseniz bu gezi harika sonuçlanacak demektir. Tavşanlının simgesi haline gelmiş olan Ada mesire alanı, pek çok insan için ideal bir vakit geçirme yeri olarak görülüyor. Linyit kömür rezervleri ile oldukça zengin bir maden yatağını temsil eden bu güzel ilçe, ülke keşfi ve gezileri için plana dâhil edilmesi gereken mükemmel bir bölgeyi temsil ediyor.

Bağlı bulunduğu coğrafya neticesinde sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin özelliklerini gösterir buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu durum tarımsal üretimi üzerinde etkili olduğu gibi yöresel lezzetleri üzerinde de etkili olmuştur.
Leblebisi ile ünlü olan Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi, hem orta Anadolu'nun hem de Karadeniz ve Akdeniz in adeta iklimsel bir karışımı olarak da dikkat çeken bir bölgesi. Kavaklı cami ve Ulu cami yanı sıra, tarihi hamamlar da burada ilgi çekici tarihi eserleri oluşturuyor. Çeşmeler, köprüler ve buna ek olarak kendine has yapısıyla Tavşanlı evleri, gezilip görülmesi gereken önemli eserleri temsil ediyor.
Bu ilçeyi yakından tanımak için neredennereye.com adresi üzerinden Tavşanlı otobüs bileti satın alabilirsiniz. 
 
Tavşanlı - 5 Günlük Hava Tahmini
17 Oca Çarşamba
hafif yağmur
5,8 °C
hafif yağmur
18 Oca Perşembe
kar yağışlı
-1,2 °C
kar yağışlı
19 Oca Cuma
açık
-0,9 °C
açık
20 Oca Cumartesi
hafif yağmur
4,9 °C
hafif yağmur
21 Oca Pazar
hafif yağmur
12,9 °C
hafif yağmur