Sakarya Gaziantep Otobüs Bileti

Sakarya Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 976 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 15dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Sakarya Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Sakarya Gaziantep bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Sakarya Gaziantep bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Sakarya Gaziantep otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Sakarya Gaziantep Otobüs Biletleri

Sakarya - Gaziantep Otobüs Bileti

Sakarya, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde yer alan şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle Ankara – İstanbul arasında bulunan konumu nedeni ile bu güzergah üzerinde seyahat eden yolcuların uğrak adresi haline gelmiştir. Sakarya nehrinin kıyısına kurulan bu şehir ülkenin doğal güzellikleri ile dikkat çeken noktalarından bir tanesidir. Sakarya’ya yolculuk edenler bölgeden ayrılmadan önce, “Çiğdem yaylası, Sapanca yaylası, Karagöl Yaylası, Sapanca Gölü, Poyrazlar Gölü, Acarlar Langozu, Sakarya Nehri, Maden Derisi, Sakarya Taraklı Termal Turizm Merkezi, Akyazı Kuzuluk Kaplıcaları, Kırkpınar, İstanbul, Maşukiye, Derbent, Yunuspaşa Cami, Deprem Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirler.

 

Sakarya üzerinden yolculuk yapabileceğiniz şehirlerden bir tanesi de Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Gaziantep şehridir. Gaziantep, Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında konumlanmış olan bir şehir olarak köklü bir geçmişe sahiptir. Öyle ki, bu ilimiz bugün dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak kabul edilmektedir. Gaziantep ilinde yer alan ve zaman içerisinde şehrin sembolü haline gelen Gaziantep Kalesi, ilin geçmişinden kalan kültürel miraslara güzel bir örnek teşkil etmektedir. Gaziantep’e yolculuk düzenleyenler şehirden ayrılmadan önce, “Bakırcılar Çarşısı, Zeytin Han, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Merkezi, Rumkale, Gaziantep Pazar Hamamı, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı” gibi şehrin gezilecek noktalarını ziyaret edebilirler. Güneydoğu Bölgesinin gözde illerinden biri olan Gaziantep’e Sakarya üzerinden karayolu aracılığı ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sakarya’dan Gaziantep’e gitmek için en uygun Sakarya Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Sakarya Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Sakarya Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sakarya Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Diyarbakır 100 TL
Star Batman 110 TL
Lider Siirt Turizm 110 TL
Ben Turizm 114 TL
Seç Turizm 117 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sakarya Hakkında
Nüfus:
917,373
Yüzölçümü:
4.880,19 km²
Plaka:
54
Telefon kodu:
(264)
Otogar:
Sakarya Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.