Yolcu Sayısı
1

Köse otobüs bileti

En popüler Köse otobüs rotaları

Köse otobüs bileti fiyatları, Köse otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Köse otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
EsenlerKöse750 TL6
AmasyaKöse500 TL4
İstanbulKöse750 TL4
DüzceKöse800 TL3
GebzeKöse750 TL3

Köse otobüs biletleri


Köse, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Gümüşhane iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Köse ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Gümüşhane - Köse otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak Köse ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Köse otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Köse ilçesi Gümüşhane iline bağlı olan bir ilçedir. Karadeniz bölgesinde bulunan Köse ilçesi ise etrafında il merkezi ve Bayburt başta olmak üzere aynı zamanda da Kelkit ile de çevrilidir. Köse ilçesinin özellikleri Köse ilçesi ilk başta köy olarak yine bulunduğu ilin değil Bayburt sınırlarına dahil olan yerlerden birisi idi. Bununla birlikte oldukça eski bir tarihe sahip olma özelliği de yine ilçenin en önemli özelliklerinden birisidir. Bununla birlikte tarihte Rus ve Ermeni istilalarına da uğrayan bir yer olma özelliği de göstermektedir. 1918 yılında ise istiladan kurtularak artık özgürlüğüne de kavuşmuştur. Köse ilçesinin kültürel özellikleri Köse ilçesinin geçişte Bayburt ili ile daha yakın olmasından dolayı her ne kadar Gümüşhane iline bağlı olsa da kültür yapısı incelendiğinde Bayburt ili ile daha yakından bağlantılı olduğu da görülmektedir. Özellikle düğün gelenekleri gibi adetlerinde bu ilin özelliklerinin daha ağır bastığını da söyleyebiliriz. Bölgede özellikle mevsim şartları da incelenecek olursa oldukça yoğun ve sert bir kış mevsimi geçirdiklerini de söyleyebiliriz. Bununla birlikte ilçede yaşayan gençlerin bir çoğunun ilçedeki işsizlik seviyesinin oldukça yüksek olması sebebi ile ve çalışmak için uygun bir sanayi ortamının olmaması neticesi ile büyük illere göç ettiği de son yıllarda en sık görülen şeylerden birisidir. Geçim kaynaklarını ise tarım ve hayvancılıktan karşılaşmaktadırlar.
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Köse otobüs bileti satın alarak Gümüşhane Otogarına giriş yaptığınızda, “Karaca Mağarası, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Kürtün, Santa, Kazıkbeli Yaylası, Zigana Kayak Merkezi, Kromni Vadisi” gibi şehrin ve Köse ilçesinin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun Köse Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Karadeniz Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Gümüşhane üzerine seferler düzenlemektedir. Köse otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun Köse otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr