Yolcu Sayısı
1

Konya Uşak Otobüs Bileti

Konya Uşak Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Venn Seyahat
250 TLBilet Al
Star Diyarbakır
259 TLBilet Al
Kars Kalesi Turizm
270 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
270 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
270 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
270 TLBilet Al
Can Dersim Tuncelililer
280 TLBilet Al
Niğde Vip Turizm
290 TLBilet Al
Star Batman
291 TLBilet Al
Niğde Aydoğanlar
311 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
320 TLBilet Al
As Adana Seyahat
320 TLBilet Al
Ben Turizm
320 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
350 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
350 TLBilet Al
Adıyaman Ünal Turizm
350 TLBilet Al
Çayırağası Vip
350 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
350 TLBilet Al
Öz Gülaras
350 TLBilet Al
Lider Muş Tur
350 TLBilet Al
Siirt Petrol
350 TLBilet Al
Lüks Afşinliler
350 TLBilet Al
Malatya Kayısı Kent Turizm
350 TLBilet Al
RH Turizm
360 TLBilet Al
Seç Turizm
370 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
380 TLBilet Al
Yeşil Muş Ovası Turizm
380 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
380 TLBilet Al
Zümrüt Turizm
389 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
400 TLBilet Al
Kontur
500 TLBilet Al
Metro Turizm
500 TLBilet Al

Konya Uşak Arası

 • En Ucuz Sefer250,00 ₺
 • Konya → Uşak Arası Kaç Km335 km
 • Konya → Uşak Arası Kaç Saat4sa 48dk
 • Günlük Sefer Sayısı4
 • En Çok Sefer Yapan FirmaÖzkaymak Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı32

Konya Uşak Online Otobüs Bileti
Konya Uşak otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Konya Uşak güzergahı için arama yapın, Konya - Uşak arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Konya ve Uşak Şehirlerinde Ulaşım
Konya ve Uşak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Konya Uşak seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Uşak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Konya → Uşak Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya - Uşak arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Konya - Uşak otobüs bileti fiyatı en ucuz 250,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Venn Seyahat tarafından satılmaktadır.

Konya - Uşak arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Konya - Uşak arasında günlük ortalama 32 firma 4 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Venn Seyahat, Star Diyarbakır, Kars Kalesi Turizm, Malatya Zafer Turizm, Dilmenler Mardin Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat, Can Dersim Tuncelililer, Niğde Vip Turizm, Star Batman, Niğde Aydoğanlar, Öz Has Bingöl Turizm, As Adana Seyahat, Ben Turizm, Ak Aksu Turizm, Vip Kahramanmaraş Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Çayırağası Vip, Has Karayolu Turizm, Öz Gülaras, Lider Muş Tur, Siirt Petrol, Lüks Afşinliler, Malatya Kayısı Kent Turizm, RH Turizm , Seç Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Yeşil Muş Ovası Turizm, Yeni Midyat Seyahat, Zümrüt Turizm, Özkaymak Turizm, Kontur, Metro Turizm.

Konya - Uşak arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Konya - Uşak arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 48dk sürmektedir.

Konya - Uşak arası uzaklık kaç km?
Konya - Uşak arası karayolu ile 335 km'dir.

Konya Uşak Otobüs Biletleri

Konya Uşak otobüs bileti mi aradınız?  Konya Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 486 km2 olan Sivaslı ilçesi doğuda Banaz ilçesi ve Afyonkarahisar ili, güneyde Denizli ili ve Karahallı ilçesi, batıda Ulubey ilçesi ve Merkez ilçe, kuzeyde de Merkez ilçe ve Banaz ilçesiyle çevrilidir.

 

Orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşan ilçe toprakları ilin doğu ve güneydoğu kesiminde yer alır. Doğu kesimini, doruğu ilçe sınırları dışında kalan Çatma Dağı engebelendirir. Bu topraklardan kaynaklanan suları Büyük Menderes Irmağı’nın kollarından Banaz Çayı toplar. İlçe ekonomisi tarıma dayanır. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler arpa, buğday, şekerpancarı, baklagiller ve susamdır. Önemli miktarda üzüm, armut, elma yetiştirilen ilçede küçükbaş hayvancılık da yapılır. Sanayisi gelişmemiş olan ilçede et ürünlerini işleyen bir kuruluş ile kilim ve halı dokuma tezgahları vardır. İlçe toprakları asbest içeren cevher yatakları açısından zengindir.

Yapılan kazı ve araştırmalar bu yörede Kalkolitik Çağ’dan Bizans dönemine değin birçok yerleşme kurulduğunu gösterir. Bununla birlikte gerekli bilimsel çalışmalar yapılmadığından yörenin tarihsel geçmişi yeterince aydınlatılamamıştır. Cumhuriyet döneminde Uşak ilçesine bağlı bir bucak olarak yönetilen Sivaslı, 1953’te Uşak’ın il yapılması sırasında ilçe haline getirilerek bu ile bağlandı. İlçe merkezinin belediyesi 1948’de kuruldu.

Banaz Çayı vadisine açılan Karagür Deresi Vadisi’nin yukarı kesiminde kurulmuş olan kasaba küçük bir yerleşme merkezidir. Uşak’ı Dinar’a ve Denizli’ye bağlayan karayolu kasabadan geçer. Sivaslı bu yolla il merkezi Uşak’a 32 km uzaklıktadır.

 

İlçe tarihsel yapı kalıntıları açısından zengin sayılır. Sivaslı kasabası yakınlarındaki Selçikler beldesinde Sebaste kentinin kalıntıları vardır. Roma döneminde kurulmuş olan Sebaste Bizans döneminde bir piskoposluk merkeziydi. İlçenin çeşitli kesimlerinde Göreme Vadisi’ndekilere benzeyen kaya kiliseleriyle barınaklara rastlanır. Lidya dönemine ait tümülüsler de bulunan yöredeki başlıca tarihsel yapı kalıntıları Ballıkkaya, Delikkaya ve Aziz Manas kiliseleridir. Sivaslı Meslek Yüksekokulu Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne bağlıdır. 

Konya → Uşak En Uygun Otobüs Biletleri

Konya Uşak otobüs bileti mi aradınız? Konya Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Uşak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Venn Seyahat250 TL
Star Diyarbakır259 TL
Kars Kalesi Turizm270 TL
Malatya Zafer Turizm270 TL
Dilmenler Mardin Seyahat270 TL

Konya Hakkında

 • Nüfus2.079.225
 • Yüzölçümü40.814 km2
 • Plaka42
 • Telefon kodu(332)
 • OtogarKonya Otogarı

Uşak Hakkında

 • Nüfus238.563
 • Yüzölçümü5.363 km2
 • Plaka64
 • Telefon kodu(276)
 • OtogarUşak Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Konya → Uşak


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr