Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
240 TL
Bilet Al
250 TL
Bilet Al
250 TL
Bilet Al
250 TL
Bilet Al
250 TL
Bilet Al
250 TL
Bilet Al
280 TL
Bilet Al
280 TL
Bilet Al
280 TL
Bilet Al

Konya Uşak Otobüs Bileti

Konya Uşak Arası

En Ucuz Sefer
240,00 TL
Konya - Uşak Arası Kaç Km
335 km
Konya - Uşak Arası Kaç Saat
5sa 3dk
Günlük Sefer Sayısı
24
En Çok Sefer Yapan Firma
Özkaymak
Sefer Yapan Firma Sayısı
9

Konya Uşak Online Otobüs Bileti
Konya Uşak otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Konya Uşak güzergahı için arama yapın, Konya - Uşak arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Konya ve Uşak Şehirlerinde Ulaşım
Konya ve Uşak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Konya Uşak seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Uşak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Konya - Uşak Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya - Uşak arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Konya - Uşak otobüs bileti fiyatı en ucuz 240,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Öz Gülaras Turizm tarafından satılmaktadır.

Konya - Uşak arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Konya - Uşak arasında günlük ortalama 9 firma 24 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Öz Gülaras Turizm ,As Adana Seyahat ,Dilmenler Mardin Seyahat ,Özlem Diyarbakır ,Özlem Batman Turizm ,Malatya Medine Turizm ,Yeşil Muş Ovası ,Özkaymak ,Lüks Ereğli Turizm.

Konya - Uşak arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Konya - Uşak arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 3dk sürmektedir.

Konya - Uşak arası uzaklık kaç km?

Konya - Uşak arası karayolu ile 335 km'dir.

Konya Uşak Otobüs Biletleri

Konya Uşak otobüs bileti mi aradınız?  Konya Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 486 km2 olan Sivaslı ilçesi doğuda Banaz ilçesi ve Afyonkarahisar ili, güneyde Denizli ili ve Karahallı ilçesi, batıda Ulubey ilçesi ve Merkez ilçe, kuzeyde de Merkez ilçe ve Banaz ilçesiyle çevrilidir.

 

Orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşan ilçe toprakları ilin doğu ve güneydoğu kesiminde yer alır. Doğu kesimini, doruğu ilçe sınırları dışında kalan Çatma Dağı engebelendirir. Bu topraklardan kaynaklanan suları Büyük Menderes Irmağı’nın kollarından Banaz Çayı toplar. İlçe ekonomisi tarıma dayanır. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler arpa, buğday, şekerpancarı, baklagiller ve susamdır. Önemli miktarda üzüm, armut, elma yetiştirilen ilçede küçükbaş hayvancılık da yapılır. Sanayisi gelişmemiş olan ilçede et ürünlerini işleyen bir kuruluş ile kilim ve halı dokuma tezgahları vardır. İlçe toprakları asbest içeren cevher yatakları açısından zengindir.

Yapılan kazı ve araştırmalar bu yörede Kalkolitik Çağ’dan Bizans dönemine değin birçok yerleşme kurulduğunu gösterir. Bununla birlikte gerekli bilimsel çalışmalar yapılmadığından yörenin tarihsel geçmişi yeterince aydınlatılamamıştır. Cumhuriyet döneminde Uşak ilçesine bağlı bir bucak olarak yönetilen Sivaslı, 1953’te Uşak’ın il yapılması sırasında ilçe haline getirilerek bu ile bağlandı. İlçe merkezinin belediyesi 1948’de kuruldu.

Banaz Çayı vadisine açılan Karagür Deresi Vadisi’nin yukarı kesiminde kurulmuş olan kasaba küçük bir yerleşme merkezidir. Uşak’ı Dinar’a ve Denizli’ye bağlayan karayolu kasabadan geçer. Sivaslı bu yolla il merkezi Uşak’a 32 km uzaklıktadır.

 

İlçe tarihsel yapı kalıntıları açısından zengin sayılır. Sivaslı kasabası yakınlarındaki Selçikler beldesinde Sebaste kentinin kalıntıları vardır. Roma döneminde kurulmuş olan Sebaste Bizans döneminde bir piskoposluk merkeziydi. İlçenin çeşitli kesimlerinde Göreme Vadisi’ndekilere benzeyen kaya kiliseleriyle barınaklara rastlanır. Lidya dönemine ait tümülüsler de bulunan yöredeki başlıca tarihsel yapı kalıntıları Ballıkkaya, Delikkaya ve Aziz Manas kiliseleridir. Sivaslı Meslek Yüksekokulu Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne bağlıdır. 

Konya Uşak otobüs bileti mi aradınız? Konya Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Uşak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Gülaras Turizm 240 TL
As Adana Seyahat 250 TL
Dilmenler Mardin Seyahat 250 TL
Özlem Diyarbakır 250 TL
Özlem Batman Turizm 250 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Uşak Hakkında
Nüfus:
238,563
Yüzölçümü:
5.363,09 km²
Plaka:
64
Telefon kodu:
(276)
Otogar:
Uşak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.