Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Konya Muğla Otobüs Bileti

Konya Muğla Arası

En Ucuz Sefer
-
Konya - Muğla Arası Kaç Km
557 km
Konya - Muğla Arası Kaç Saat
9sa 1dk
Günlük Sefer Sayısı
7
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Konya Muğla otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya Muğla güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya Muğla seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Muğla hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve Muğla şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya Muğla Otobüs Biletleri

Konya, ülkenin yüzölçümü olarak en büyük şehri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu şehir bakıldığında tarihi açıdan da oldukça zengin şehirlerden biridir. Bunun nedeni geçmişinde Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle kültürel ve tarihi eserler bakımından oldukça zengin şehirlerden bir tanesidir. 
Konya ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Kilistra Antik Kenti, Nasreddin Hoca Müzesi, Kilistra Kaya Mezarları, Obruk Yaylası, Valide Sultan Hamamı, Körükini Mağarası, Ak Manastır, Obruk Hanı, Aya Elena Kilisesi, Konya Atatürk Evi Müzesi yer almaktadır. 
Konya sınırları içerisinde karasal ikliminin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Bu durum tarımsal üretimi üzerinde de etkili olmuştur. Şehir son zamanlarda tarıma dayalı ekonomisini geliştirerek farklı alanlara yönelmeyi başarmıştır. 
Muğla, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, ülkenin en kalabalık yirmi dördüncü şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bununla birlikte Ege Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Muğla ili ismini ülke içerisinde ve ülke dışarısında ismini turizm ile duyurmuştur. Bunun nedeni ilin sahip olduğu doğal güzelliklerden dolayı antik çağın en gözde şehirlerinden biri olması nedeni ile bu dönemden kalan eserler bakımından bir hayli zengin olmasıdır. 

Muğla ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Şevket Sabancı Kültür Merkezi, Sarsıla Koyu, Aksazlar Koyu, Gökova Körfezi, Fener Plajı, Zeytinli Kuyu Plajı, Gümüşkesen Anıtı, Knidos Antik Kenti, Dirsekbükü Koyu, Marmaris Müzesi yer almaktadır. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Muğla’ya gitmek için Süha Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Muğla Hakkında
Nüfus:
866,665
Yüzölçümü:
12.949,21 km²
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Muğla Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.