Yolcu Sayısı
1

Kocaeli Sakarya Otobüs Bileti

Kocaeli Sakarya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Kale Seyahat
99 TLBilet Al
Ben Turizm
100 TLBilet Al
Ede Turizm
175 TLBilet Al
Villa Seyahat
180 TLBilet Al
Öz Gülaras
200 TLBilet Al
Sakarya Vib Turizm
200 TLBilet Al
Bafra Seyahat
200 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
200 TLBilet Al
Anadolu Ulaşım
210 TLBilet Al
Efe Tur
210 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
210 TLBilet Al
Niğde Vip Turizm
250 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
300 TLBilet Al
Lider Vip Travel
350 TLBilet Al

Kocaeli Sakarya Arası

 • En Ucuz Sefer99,00 ₺
 • Kocaeli → Sakarya Arası Kaç Km37 km
 • Kocaeli → Sakarya Arası Kaç Saat23dk
 • Günlük Sefer Sayısı23
 • En Çok Sefer Yapan FirmaEfe Tur
 • Sefer Yapan Firma Sayısı14

Kocaeli Sakarya Online Otobüs Bileti
Kocaeli Sakarya otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Kocaeli Sakarya güzergahı için arama yapın, Kocaeli - Sakarya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Kocaeli ve Sakarya Şehirlerinde Ulaşım
Kocaeli ve Sakarya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Kocaeli Sakarya seyahatinize başlamadan önce, Kocaeli ve Sakarya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Kocaeli → Sakarya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli - Sakarya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Kocaeli - Sakarya otobüs bileti fiyatı en ucuz 99,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Kale Seyahat tarafından satılmaktadır.

Kocaeli - Sakarya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Kocaeli - Sakarya arasında günlük ortalama 14 firma 23 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Kale Seyahat, Ben Turizm, Ede Turizm, Villa Seyahat, Öz Gülaras, Sakarya Vib Turizm , Bafra Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Anadolu Ulaşım, Efe Tur, Pamukkale Turizm, Niğde Vip Turizm, Has Karayolu Turizm, Lider Vip Travel.

Kocaeli - Sakarya arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Kocaeli - Sakarya arası otobüs yolculuğu ortalama 23dk sürmektedir.

Kocaeli - Sakarya arası uzaklık kaç km?
Kocaeli - Sakarya arası karayolu ile 37 km'dir.

Kocaeli Sakarya Otobüs Biletleri

 Kocaeli Sakarya otobüs bileti mi aradınız? Kocaeli Sakarya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 458 km2 olan Karasu ilçesi doğuda Kocaali, güneyde Hendek, güneybatı ve batıda Ferizli, kuzeybatıda Kaynarca ilçeleri, kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir.

Sakarya ilinin kuzey kesiminde yer alan ilçe toprakları genellikle alçak hafif dalgalı düzlüklerden oluşur. Karadeniz kıyısındaki düzlüklerin gerisinde hafif eğimlerle yükselen yamaçlar başlar. Bu yamaçların güneyinde ise çok az dalgalı olan düzlükler uzanır. Türkiye’nin başlıca ırmaklarından biri olan Sakarya Karasu kentinin batısında Karadeniz’e dökülür. Öbür önemli akarsu Karacasu’dur. Bu akarsular taşıdıkları alüvyonlarla vadi tabanlarında ve denize ulaştıkları kesimde bitkisel üretim açısından verimli düzlükler oluşturur. İlçedeki başlıca göller Acarlar, Akgöl ve Küçükboğaz gölleridir. Tatlı su ürünleri bakımından zengin olan bu göllerin çevresi av ve tatil alanı olarak önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Acarlar Gölü çevresi ormanlarla kaplıdır. Karadeniz kıyısındaki plajlar ile Küçükboğaz Gölü kıyısındaki dinlenme tesisleri ilçenin ilgi gören mesireleridir.

İlçe verimli toprakları, zengin su kaynakları ve ılıman iklimiyle önemli bir tarımsal üretim alanıdır. İlçe halkı bitkisel üretim, ormancılık ve balıkçılıkla uğraşır. Göllerin çevresindeki bataklıkların kurutularak tarım alanlarının genişletilmesi üretimin artmasını sağlamıştır. Sakarya Tarım İşletmesi’nin ilçe tarımında önemli bir yeri vardır. Başlıca tarım ürünleri mısır, fındık, buğday ve şekerpancarıdır. Sakaryaağzı balıkçı tekneleri için doğal bir limandır. İlçe merkezinde tekne yapım yerleri vardır.

Bitinya, Roma, Bizans ve Selçuklu yönetimlerinde kalan Karasu yöresi 1322’de Orhan Bey (Gazi) döneminde Osmanlı Beyliği’ne katıldı. Eskiden İncili adıyla anılan kent 19. yüzyıl sonlarında müstakil İzmit mutasamflığının Kandıra kazasına bağlı bir nahiye merkeziydi. 1933’te ilçe merkezi oldu. İlçe merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu.

Karasu, 1954’te il yapılan Sakarya’ya bağlandı. Eskiden sıtma nedeniyle nüfus yitiren Karasu, Cumhuriyet döneminde bataklıkların kurutulması ile Kafkasya ve Balkanlar’dan gelen göçmenlerin yerleştirilmesi sonucunda toplumsal ve ekonomik bakımdan canlılık kazandı. Kentin il merkezi Adapazarı’na uzaklığı 48 km’dir. Karasu Meslek Yüksekokulu Sakarya Üniversitesi’ne bağlıdır.

Kocaeli → Sakarya En Uygun Otobüs Biletleri

Kocaeli Sakarya otobüs bileti mi aradınız? Kocaeli Sakarya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kocaeli Sakarya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Kale Seyahat99 TL
Ben Turizm100 TL
Ede Turizm175 TL
Villa Seyahat180 TL
Öz Gülaras200 TL

Kocaeli Hakkında

 • Nüfus1.676.202
 • Yüzölçümü3.625 km2
 • Plaka41
 • Telefon kodu(262)
 • OtogarKocaeli Otogarı

Sakarya Hakkında

 • Nüfus917.373
 • Yüzölçümü4.880 km2
 • Plaka54
 • Telefon kodu(264)
 • OtogarSakarya Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Kocaeli → Sakarya


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr