Yolcu Sayısı
1

İbradı otobüs bileti

İbradı otobüs biletleri


İbradı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya iline bağlı kendine özgü ilçelerden biridir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken İbradı ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin farklı noktalarından Antalya - İbradı otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak İbradı ilçesi ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun İbradı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
İbradı "Akdeniz akşamları bir başka oluyor. Hele aylardan Temmuz ise, bir başka…" Adına şarkılar yazılan serin suların sahibi Akdeniz.. Aç kollarını biz geldik. Akdeniz malum geniş yüzölçümüne sahip bölgesinden birisi Türkiye toprakları için. Bundan da öte gezip görülecek yerleri gez gez bitmiyor. Her yer ayrı güzelliklerle bezenmiş bu serin sahil kenti. Akdeniz için önemli bir yere gideceğiz. Antalya- İbradı… Bu yazımızda İbradı ilçesini tanıtacağız sizlere. Yöre halkı ağırlıklı olarak yörüklerden oluşuyor. İbradı isminin anlamı soğuk yer demek. Birçok farklı kültürden insanı barındırıyor kendisinde. İbradı de Türkçe'nin kullanımı oldukça yaygın. Çünkü bölgede bulunan yörükler, Afşar, İğdir ve Selçukluların Kınık boyuna hakim. İbradı 'de Antalya'nın büyük gurur kaynağı olan bölgenin en büyük ırmağı Manavgat Çayı bulunuyor. İbradı de yer alan Manavgat Çayı, İbradı Konağından başlayarak oluşuyor. İbradı de özellikle turistlerin ilgisini çeken alabalıklar bulunuyor. İbradı de ilgileri üzerine çeken diğer turistik öneme sahip yer ise Altınbeşik ve Düden suyu Mağarası Dır. Her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turistik alana sahip ve bu turistik alana özenle sahip çıkıyor. İbradı'nın Ormana Beldesinde Roma döneminden kalma Erymna Antik Kenti de önemli. İbradı'de bulunan yedi adet tarihi konak da koruma altında tutulup misafirlerini bekliyor. İbradı'nin mezarlığı arkeolojik sit alanı kapsamında korunuyor. Tüm bunlar yeterli değil mi?
Türkiye'nin herhangi bir noktasından İbradı otobüs bileti satın alarak Antalya Otogarına giriş yaptığınızda, “Antalya Müzesi, Side Sualtı Müzesi, Oyuncak Müzesi, Soba Müzesi, Alanya Arkeoloji Müzesi, Aziz Nikolaos Anıt Müzesi, Kocain Mağarası, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi ve Tabiat Parkı, Manavgat Şelalesi, Sapadere Şelalesi, Uçansu Şelalesi, Oymapınar Gölü, Köprüçay, Kekova Koyu, Adrasan Sulu Ada, Hidayet Koyu, Korsan Koyu, Sazak Koyu, Yanartaş, Ters Ev Aksiyon Parkı, Antalya Hayvanat Bahçesi, Wildpark Antalya, Kaş” gibi şehrin ve İbradı’nin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
En Uygun İbradı Otobüs Bileti
Günümüzün gelişen karayolu ulaşım ağı sayesinde ülkemizin hemen her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkün hale gelmiştir. Özellikle Akdeniz Bölgesinde faaliyet gösteren otobüs firmaları başta olmak üzere çok sayıda otobüs firması da Antalya üzerine seferler düzenlemektedir. İbradı otobüs bileti fiyatı; seyahat edeceğiniz tarih, seçeceğiniz otobüs firması, otobüs imkanları gibi farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden en uygun İbradı otobüs biletini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr