Yolcu Sayısı
1

Hendek otobüs bileti

Hendek Otobüs Bileti

En popüler Hendek otobüs rotaları

Hendek otobüs bileti fiyatları, Hendek otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Hendek otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
CumayeriHendek30 TL11
AlaplıHendek60 TL9
Ereğli (Karadeniz)Hendek60 TL9
SamandıraHendek44 TL7
AnkaraHendek450 TL6

Hendek otobüs biletleri

Marmara Bölgesinin Karadeniz'e açılan bir kapısı olan Sakarya İlinin şirin bir ilçesi olan Hendek'i birlikte gezmeye ne dersiniz.
Hendek hanlar ve kervansaraylarla adından, geçmişten günümüze söz ettirmeyi başarmış 2015 yılı verilerine göre 78.179 kişinin yaşadığı gelişen bir ilçedir. Daha önceleri tütün yetiştiriciliğinin, günümüzde mısır, buğday, şeker pancarı, elma, fındık ürünlerin yetiştiriciliğinin ve bunları işleyen fabrikaların gelişimiyle tarım, hayvancılık ve sanayi tesislerinde çalışanlar la geçimini sağlamaktadır. Hendek’te gezilecek birçok yer bulunmakta olup, bunlardan kısaca sizlere bahsetmeye çalışalım.
Mesire yeri olarak oldukça geniş alanlara sahip olması, Çiğdem Yaylası, Dikmen Yaylası, Selman Dede mesire alanı, Çan Dağı, Kerem alı Dağı gibi birçok mesire alanı bulunmakta olup, Erenler Eren Dede Türbesi, Kerem alı Dede Türbesi, Sarı Dede Türbesi, Vahap Dede Türbesi, Hendek Bayrak tepe gibi bir çok türbe yede ev sahipliği de yapmaktadır. Yemek kültürü olarak oldukça gelişmiş olan Hendek, Yaprak Sarmasıyla, Dolmasıyla, Soğan Oturtmasıyla, Sütlü Üzümüyle ve Tarhanasıyla ağızlarda enfes tatları sizlerle buluşturmaktadır. Yeşilin her tonunu bulmanın zor olmadığı Hendek, Karadeniz iklimine benzer iklim özellikleriyle yeşil örtüsünü, coğrafi yapısıyla birleştirmiş, görselliğine doyum olmayan eşsiz manzaralarıyla göz zevkimize hitap etmektedir. Ulaşım kolaylığı olan bu ilçeye, siz değerli misafirlerimiz de bekleriz. Doğayla ve geçmişle iç içe bir gezinti yaparak, ihtiyacınız olan hazzı alacağınızı temin eder, sizleri de aramızda görmek isteriz. Handek otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr