Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

Gaziantep İnegöl Otobüs Bileti

Gaziantep İnegöl Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep İnegöl arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Gaziantep İnegöl otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep İnegöl güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep İnegöl seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve İnegöl hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve İnegöl şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep İnegöl Otobüs Biletleri

 

Gaziantep – İnegöl

Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan illerinden biridir. Bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş illerinden biri olan Gaziantep, ülke içerisinde “Doğunun Paris’i” olarak anılmaktadır. Gaziantep, Türkiye yakın dönem siyasi tarihinin önemli şehirlerinden biri olmasının yanı sıra aynı zamanda dünyanın da en eski yerleşim merkezlerinden biri olarak tarihi açıdan son derece önemli bir şehirdir.  Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş olan Gaziantep şehri bu köklü geçmişinin bırakmış olduğu izler ile doludur. Gaziantep’in binlerce yıllık köklü geçmişi bugün üzerinde oluşan demografik yapının kozmopolit bir halde olmasını ve doğal olarak renkli bir kültüre sahip olmasını sağlamıştır. Gaziantep’in köklü kültürünün en önemli parçalarından biri de dünyaca ünlü Antep mutfağıdır. Özellikle Antep baklavası tüm dünyada bilinen bir tatlı haline gelmiştir.

Gaziantep üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz noktalardan bir tanesi de Ankara – Bursa arasında yer alan İnegöl’dür. Bu alan Bursa’nın yeşil doğasından payını olabildiğince almıştır. İnegöl, özellikle modern şehir hayatının insanı yoran ve sonunda yoğun strese getiren keşmekeş içerisindeki çalışma yaşamından bunalmış olan gezginler için huzurun ve güvenin rahatça bulunabileceği bir destinasyon haline gelmiştir. Kendi içerisinde sağladığı huzur ve eşine pek az yerde rastlanır doğal güzellikleri ile şehirden çıkılacak kısa tatillerin odağına yerleşen İnegöl her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Karayolu ulaşım hattı gelişmiş olan Türkiye’de ülkenin hemen hemen her noktasından çeşitli firmaların seferleri için İnegöl otobüs bileti satın alarak bu güzide yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep üzerinden de İnegöl’e yolculuk yapabilirsiniz. Bunun için en uygun Gaziantep – İnegöl otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Gaziantep İnegöl otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep İnegöl otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep İnegöl otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 100 TL
Martur Trz.Ltd.Şti. 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  İnegöl Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
İnegöl Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.