Yolcu Sayısı
1

Dulovo (Bulgaristan) otobüs bileti

En popüler Dulovo (Bulgaristan) otobüs rotaları

Dulovo (Bulgaristan) otobüs bileti fiyatları, Dulovo (Bulgaristan) otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Dulovo (Bulgaristan) otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
EdirneDulovo (Bulgaristan)65 TL1
AvcılarDulovo (Bulgaristan)900 TL1
ÇorluDulovo (Bulgaristan)145 TL1
İstanbulDulovo (Bulgaristan)900 TL1

Dulovo (Bulgaristan) otobüs firmaları

Dulovo (Bulgaristan) otobüs biletleri

Dulovo (Dulova) Otobüs Bileti

Dulova, Bulgaristan’ın kendine özgü bir ili olarak Silistre’nin bir beldesi şeklinde bilinmektedir. Türkiye üzerinden Dulovo otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlamak mümkün. Türkiye’den Dulovo otobüs bileti satın alarak seyahat ettiğinizde yolculuğunuz Dulovo ulaşım merkezinde son bulur. Dulovo ulaşım merkezi üzerinden dilerseniz şehrin farklı bölgelerine ya da ülkenin farklı şehirlerine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. NeredenNereye.com yılların getirdiği tecrübe ile birlikte en uygun Dulovo otobüs biletlerini online olarak satışa sunar.

Akkadınlar (Bulgarca: Dulovo), Bulgaristan'ın Silistre ilinde bulunan bir şehir ve belediyedir. Şehir, Tuna Platosu'nda yer almaktadır. Yüzölçümü 566.37 km² olan şehrin nüfusu 2015 yılı itibarı ile 29.659'dur.

Bulgaristan günümüzde çok fazla kıtada kendine yer bulamıyor olsa da Avrupa’nın tarih bakımından en zengin topraklarından bir tanesidir. Binlerce yıllık geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle ülkenin bugün var olan modern yapılanmasının içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Öyle ki, Bulgaristan’ı ülkemiz vatandaşları tarafından ilgi çekici hale getiren özelliklerden biri de burada yaşayan Türk nüfusunun yanı sıra aynı zamanda atalarımızdan kalan nadide tarihi eserler olarak değerlendirilebilir. Osmanlı döneminde yaşanılan ortak geçmiş nedeniyle Türkler ve Bulgar arasında yaşanmış ortak bir kültür bulunmaktadır. Bu kültürün izlerine günümüz Bulgar topraklarında da rastlamak mümkündür. Bu nedenle Türkiye üzerinden en çok ziyaretçi alan noktalardan biri olan Bulgaristan’a en kısa zaman içerisinde ulaşabilmek için Türkiye’nin her yerinden en uygun Dulova - Bulgaristan otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Bulgaristan’da her mevsim yapılacak bir aktivite bulmak mümkün. Kayak sezonunu Bulgaristan’da geçirmeyi düşünüyorsanız aralık-mart arası dönemi tercih edebilirsiniz. Ülkenin en meşhur kayak merkezi Bansko dışında Rodop, Rila ve Pirin dağları da kayak turizmi için oldukça popüler rotalar. Yaz aylarında Bulgaristan’a gidecekseniz eğer deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarabileceğiniz sayısız plajın olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak, Rila Manastırı, Aleksandar Nevski Katedraal, Tsarevets, Filibe Antik Roma Tiyatrosu, Asen Kalesi gibi tarihi yerleri ve Devetashka Mağarası, Orta Balkan Milli Parkı, Prohodna vb. doğal alanları da gezilecek yerler listenize mutlaka dahil edin. Türkiye üzerinden kolayca Dulovo otobüs bileti satın alabilir, Silistre şehrine karayolu üzerinden ulaşım sağladıktan sonra ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerini zaman kaybetmeden keşfedebilirsiniz.

Dulovo otobüs bileti satın alarak Bulgaristan topraklarına giriş yaptığınızda ziyaret edebileceğiniz en güzel noktaların başında Alexander Nevsky Katedrali gelir. Bulgaristan’ın simgelerinden biri haline gelen katedrali, 1877-1878 yılları arasında Rus askerin anısına yapılmıştır.10.000 kişinin ibadet etmesine uygun şekilde tasarlanmış olan Ortodoks Kilisesi, Bulgaristan’ın en çok ziyaret edilen noktaları arasında yer alıyor. Yapımı tam tamına 30 yıl süren Alexander Nevsky Katedrali’ni görmek için kendinize vakit oluşturmanızı öneriyoruz. Bu eşsiz anıtı kısa zaman içerisinde keşfetmek için Dulovo otobüs biletlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Dulovo otobüs bileti fiyatları elbette bileti satın alacağınız tarih, seyahat edeceğiniz otobüs firması gibi etkenlere göre değişiyor. Bu nedenle Dulovo otobüs bileti için sabit bir fiyat belirtmek mümkün değil. Ancak en kısa zaman içerisinde, konforlu bir yolculukla Dulovo şehrine seyahat etmek istiyorsanız sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyimle yolcuların yanında olan NeredenNereye.com üzerinden en uygun Dulovo otobüs biletlerini online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr