Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Değirmendere Otobüs Bileti

Değirmendere Otobüs Bileti

Değirmendere Otobüs Biletleri

Kocaeli Değirmendere’de gezilecek olan yerler

Sanayi şehri Kocaeli’nin son derece şirin bir kasabası olan Değirmendere hakkında merak edilen detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşamaya başlayalım. 
Öncelikle Deprem dendiği zaman ilk akla gelen Gölcük ilçesine bağlı olan Değirmendere beldesi halen depremin yaralarını sarmaya uğraşan bir bölge olarak dikkat çekmektedir. Özellikle tarihi dokusu bulunmaya bu ilçenin en çok ziyaret edilen yerleri arasında sahil kenarları gelmektedir. Değirmendere’nin özellikle sahil kesiminde bulundurduğu doğal güzellikleri aslında burası için yeterli olacak güzellikte bir yeridir. Yaz aylarında sahil kenarlarında dolaşırken yeşilin ve mavinin ufuk çizgisinde birleştiğini gördüğünüz zaman aşık olacağınız yerlerin başında gelmektedir.
Sahilde bulunan çay bahçeleri , kafeteryalar ve özellikle ahşap otellerin çok fazla bulunduğu bu ilçeye gelen turistlerin ilk tercih ettiği yerler her zaman sahil kenarında bulunan güzellikler olarak dikkat çekiyor. Son zamanlarda belediyecik anlamında ilçede düzenlemelerin yapılmasından sonra birçok bölge artık doğal güzelliğine tekrardan kavuşmuştur. Doğal güzellik açısından çevresinde bulunan diğer ilçelerden çok farklı olan güzelliği sayesinde dikkatleri üzerine çeken bu bölgede jeolojik yapı olarak çok farklı taşlar bulunmaktadır. Coğrafya bilimi ile uğraşan insanların oldukça dikkat çeken yerlerinin başında gelen Değirmendere’ye gelenlerin mutlaka bu alanlarda seyahat yapmaları gerekmektedir. 
Değirmendere ilçesinin farklı yöresel lezzetleri bünyesinde barındırmasından sonra buraya gelen konuların bu lezzetleri tatmalarını tavsiye ederiz. Değirmendere otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 
Değirmendere - 5 Günlük Hava Tahmini
24 Oca Pazar
parçalı bulutlu
12 °C
parçalı bulutlu
25 Oca Pazartesi
orta şiddetli yağmur
14,5 °C
orta şiddetli yağmur
26 Oca Salı
hafif yağmur
15 °C
hafif yağmur
27 Oca Çarşamba
rain and snow
6,3 °C
rain and snow
28 Oca Perşembe
kar yağışlı
3,7 °C
kar yağışlı