Yolcu Sayısı
1

Değirmendere otobüs bileti

Değirmendere Otobüs Bileti

En popüler Değirmendere otobüs rotaları

Değirmendere otobüs bileti fiyatları, Değirmendere otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Değirmendere otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
YalovaDeğirmendere200 TL27
DüzceDeğirmendere330 TL20
SakaryaDeğirmendere210 TL19
AdapazarıDeğirmendere210 TL19
AlaplıDeğirmendere30 TL15

Değirmendere otobüs biletleri

Kocaeli Değirmendere’de gezilecek olan yerler

Sanayi şehri Kocaeli’nin son derece şirin bir kasabası olan Değirmendere hakkında merak edilen detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşamaya başlayalım.
Öncelikle Deprem dendiği zaman ilk akla gelen Gölcük ilçesine bağlı olan Değirmendere beldesi halen depremin yaralarını sarmaya uğraşan bir bölge olarak dikkat çekmektedir. Özellikle tarihi dokusu bulunmaya bu ilçenin en çok ziyaret edilen yerleri arasında sahil kenarları gelmektedir. Değirmendere’nin özellikle sahil kesiminde bulundurduğu doğal güzellikleri aslında burası için yeterli olacak güzellikte bir yeridir. Yaz aylarında sahil kenarlarında dolaşırken yeşilin ve mavinin ufuk çizgisinde birleştiğini gördüğünüz zaman aşık olacağınız yerlerin başında gelmektedir.
Sahilde bulunan çay bahçeleri , kafeteryalar ve özellikle ahşap otellerin çok fazla bulunduğu bu ilçeye gelen turistlerin ilk tercih ettiği yerler her zaman sahil kenarında bulunan güzellikler olarak dikkat çekiyor. Son zamanlarda belediyecik anlamında ilçede düzenlemelerin yapılmasından sonra birçok bölge artık doğal güzelliğine tekrardan kavuşmuştur. Doğal güzellik açısından çevresinde bulunan diğer ilçelerden çok farklı olan güzelliği sayesinde dikkatleri üzerine çeken bu bölgede jeolojik yapı olarak çok farklı taşlar bulunmaktadır. Coğrafya bilimi ile uğraşan insanların oldukça dikkat çeken yerlerinin başında gelen Değirmendere’ye gelenlerin mutlaka bu alanlarda seyahat yapmaları gerekmektedir.
Değirmendere ilçesinin farklı yöresel lezzetleri bünyesinde barındırmasından sonra buraya gelen konuların bu lezzetleri tatmalarını tavsiye ederiz. Değirmendere otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr