Yolcu Sayısı
1

Çayırlı otobüs bileti

Çayırlı Otobüs Bileti

En popüler Çayırlı otobüs rotaları

Çayırlı otobüs bileti fiyatları, Çayırlı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Çayırlı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İstanbul (Anadolu)Çayırlı110 TL5
GebzeÇayırlı120 TL3
İstanbulÇayırlı110 TL2
AnkaraÇayırlı90 TL1
BursaÇayırlı120 TL1

Çayırlı otobüs firmaları

Çayırlı otobüs biletleri

Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Erzincan ilinin Çayırlı ilçesi merak edilen ve hakkında internet ortamında pek fazla bilgi bulunmayan bir ilçe olarak dikkat çekiyor. İlçenin ilk zamanlarda çok fazla dikkat çekmediğini düşündüğümüz zaman son yıllarda bu kadar fazla dikkat çekmelerinin başında gelen en önemli özelliği doğal güzellikleri olarak dikkat çekiyor. Özellikle ilçede bulunan bu göllerin son zamanlarda oldukça fazla dikkat çekmesinden sonra en çok ziyaret edilen göl olarak Ardos golü dikkat çekmektedir. Bu gölün etrafında bulunan doğal kaynak sularından kaplıcaların oluşmasından sonra ilçeye son derece fazla ziyaretçi akını olmaktadır.

Erzincan merkeze sadece 25 km uzaklıkta bulunan Çayırlı ilçesinde bulunan kaplıcaların birçok hastalığa şifa geldiği bilinmektedir.

Doğal güzellikleri olarak da şelale ve çağlayanların çok fazla olması kente olan ziyaret sayısının her geçen artarak devam etmesine neden olmaktadır. Bu doğal güzelliklerin harika bir doğa ürünü olmasından dolayı bu gibi yerleri göremeyecek olan turistlerin Erzincan’a geldikten sonra mutlaka buraları ziyaret etmeleri gerekmektedir.

İlçede bulunan Aygır golü en çok bilinen bir doğal göldür. Bu gölün diğerlerinden farklı olmasının en büyük nedeni bir göçüntü gölü olması ve gölün altında bulunan mağaralarda birçok kalıntı izine rastlanması olarak dikkat çekiyor. Erzincan iline gelen turistlerin mutlaka görmesi gereken ilçelerinden olan Çayırlı hakkında detaylı olarak bilgileri siz okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz. Çayırlı otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr