Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
170 TL
Bilet Al

Bursa Iğdır Otobüs Bileti

Bursa Iğdır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 170,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1528 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 23sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Iğdır arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Iğdırlı Turizm firmasıdır.

Bursa Iğdır otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Iğdır otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bursa Iğdır otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bursa Iğdır Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara bölgesinin güney kesiminde yer almaktadır. Şehir, ülkenin en gelişmiş şehirleri sıralamasında beşinci sırada yer almaktadır. Bursa, tarihi ve kültürel eserler bakımından zengin bir şehirdir. Bunun nedeni geçmişinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olmasıdır. Osmanlı, bir dönem için şehri başkent olarak kullanmıştır. Bu dönem boyunca il sınırları içerisine dönemin özelliklerini yansıtan çok sayıda eser yapılmıştır. Bu eserler hassas koruma ile birlikte günümüze kadar ulaşmayı başarmışlardır.
 

Bursa, aynı zamanda ülke içerisinde mutfağı ile ünlü olan şehirlerden bir tanesidir. Bursa, ziyaretçilerinin yerinde tatması gereken lezzetler arasında, sakızlı kebap, incir dolması, ciğer kebabı, İskender, kızılbacakotu, Bursa güvesi, kestaneli un helvası gibi lezzetler yer almaktadır. 
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında ise, Oylat Mağarası, Hamzabey Türbesi, Irgandı Köprüsü, Ördekli Hamamı, Bursa Kapalı Çarşı, Bursa Kent Müzesi, Eski Karaağaç Köyü, Hilmiye Köyü, Bursa Koza Han, Uludağ Kayak Merkezi bulunmaktadır.
 
Iğdır, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Yükseltisi fazla olan illerden biridir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge ve yüksekliği nedeni ile karasal ikliminin sert bir türevi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağun kar yapışlı olarak geçmektedir. Geniş arazileri bulunsa da iklimi nedeni ile tarım yerine hayvancılık gelişmiştir.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Iğdır’a gitmek için Iğdırlı Turizm gibi firmaların Bursa Iğdır otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Iğdır otobüs bileti mi aradınız? Bursa Iğdır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Iğdır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 170 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Iğdır Hakkında
Nüfus:
102,154
Yüzölçümü:
3.587,81 km²
Plaka:
76
Telefon kodu:
(476)
Otogar:
Iğdır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.