Bursa Erzurum Otobüs Bileti

Bursa Erzurum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1235 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 25dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Erzurum arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

Bursa Erzurum bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Erzurum bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Bursa Erzurum otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Bursa Erzurum Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Bunun yanı sıra Bursa ülkenin sahip olduğu ekonomik gelişmişlik ve nüfus yoğunluğu bakımından ülkenin en gelişmiş dördüncü şehridir. Bu şehir coğrafi konumu nedeni ile tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bursa aynı zamanda Dünya’nın en yaşanılabilir şehirleri listesinde 37. Sırada yer almaktadır. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul'dan sonra gelen ikinci büyük şehridir.

Gerçekleştirilen sanayi istatistiklerine göre Bursa, Türkiye’nin en büyük sanayi kenti ve otomotiv üretim merkezidir. Bursa, sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikler ile ön plana çıkmaktadır. Bursa’da en çok bulunan tarihi eserler Osmanlı imparatorluğu döneminden kalma eserlerdir.
 
Erzurum, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. Bununla birlikte yakın tarih açısından da büyük önem taşımaktadır. Bu durumun oluşmasında Kurtuluş Savaşı sırasında üstlendiği görev etkili olmuştur. Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Tarihi Hitit uygarlığına kadar dayanmaktadır. Yükseltisi oldukça fazladır. Hayvancılık son derece gelişmiştir. Buna bağlı olarak yöresel lezzetlerinde etli yemekler son derece öne çıkmaktadır. Kar yağışının en fazla görüldüğü illerden biridir. Kış turizmi açısından gelişmiştir.
Bursa üzerinden Erzurum’a gitmek zaman kaybetmeden gitmek için Dadaş Turizm, Doğu Kars Turizm, Esadaş Turizm, Iğdır Turizm gibi otobüs firmalarının Bursa Erzurum otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
 
Bursa Erzurum otobüs bileti mi aradınız? Bursa Erzurum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Erzurum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 120 TL
Patnos İtimat Turizm 130 TL
Esadaş 140 TL
Dadaş Turizm 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Erzurum Hakkında
Nüfus:
766,729
Yüzölçümü:
25.330,90 km²
Plaka:
25
Telefon kodu:
(442)
Otogar:
Erzurum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.