Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
80 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Bursa Alanya Otobüs Bileti

Bursa Alanya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 6dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Alanya arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Güney Akdeniz firmasıdır.

Bursa Alanya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Alanya otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bursa Alanya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bursa Alanya Otobüs Biletleri

Bursa Alanya otobüs bileti mi aradınız? Bursa Alanya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Alanya Türkiye’nin Antalya şehrine bağlı bir ilçedir. İçerisinde bulunduğu şehir gibi ilçenin kendisi de ülke içerisinde ve ülke dışarısında üne sahip bir turizm noktasıdır. Şüphesiz bunun oluşmasında Alanya’nın eşsiz güzellikleri yanı sıra sahip olduğu tarihi ve kültürel miras da etkili olmuştur.
İlçe tam olarak plaj turizmi için biçilmiş kaftandır. İlçede dünyaca ünlü plajlar yer almaktadır ve tamamı yerli ve yabancı turistlere açıktır. Turizmin gözde bölgelerinden biri olarak adlandırılmaktadır. Uzun, temiz plajları, temiz ve durgun denizi, eşsiz doğal güzelliklere ev sahipliği yapan saklı koyları sayesinde benzersiz hale gelmektedir.
Coğrafi olarak, Güney Anadolu bölgesinde yer almakla ile birlikte ilçe Akdeniz iklimine bağlıdır. Bu durum bitki örtüsünün maki olmasına eden olmuştur. Alanya’da sahip olduğu doğal güzelliklerden ve bunun yanında turizmin gelişmiş olmasından dolayı ekonomisinin büyük bölümünde hizmet sektörü etkin rol oynamaktadır. Bölge aynı zamdan tarım üretimi için de oldukça elverişlidir. 
Alanya geçmişi boyunca yerleşime uygunluğu, iklimi, doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekmiş ve medeniyetler için güzel bir yerleşim noktası olmuştur. Bu durum tarihi yerlerin doğal güzelliklerini süslemesine olanak sağlamıştır.
Bursa’dan Alanya’ya zaman kaybetmeden ülkenin en gözde otobüs firmaları olan Pamukkale, Metro turizm, Ulusoy gibi firmalarla yolculuk etmek için Alanya otobüs biletinizi www.neredennereye.com üzerinden alabilirsiniz.
Bursa Alanya otobüs bileti mi aradınız? Bursa Alanya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Alanya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 80 TL
Güney Akdeniz 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Alanya Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Alanya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.