Yolcu Sayısı
1

Bolu Sakarya Otobüs Bileti

Bolu Sakarya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Seç Turizm
150 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
199 TLBilet Al
Kaptanoğlu Seyahat
200 TLBilet Al
Kale Seyahat
219 TLBilet Al
Ben Turizm
250 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
250 TLBilet Al
Metro Turizm
345 TLBilet Al
Bafra Seyahat
350 TLBilet Al
Efe Tur
350 TLBilet Al
Sakarya Vib Turizm
350 TLBilet Al
Villa Seyahat
350 TLBilet Al
Kar Bes (Çorum Kargı) Turizm
400 TLBilet Al

Bolu Sakarya Arası

 • En Ucuz Sefer150,00 ₺
 • Bolu → Sakarya Arası Kaç Km114 km
 • Bolu → Sakarya Arası Kaç Saat1sa 5dk
 • Günlük Sefer Sayısı22
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı12

Bolu Sakarya Online Otobüs Bileti
Bolu Sakarya otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Bolu Sakarya güzergahı için arama yapın, Bolu - Sakarya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Bolu ve Sakarya Şehirlerinde Ulaşım
Bolu ve Sakarya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Bolu Sakarya seyahatinize başlamadan önce, Bolu ve Sakarya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Bolu → Sakarya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bolu - Sakarya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Bolu - Sakarya otobüs bileti fiyatı en ucuz 150,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Seç Turizm tarafından satılmaktadır.

Bolu - Sakarya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Bolu - Sakarya arasında günlük ortalama 12 firma 22 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Seç Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Kaptanoğlu Seyahat, Kale Seyahat, Ben Turizm, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Bafra Seyahat, Efe Tur, Sakarya Vib Turizm , Villa Seyahat, Kar Bes (Çorum Kargı) Turizm.

Bolu - Sakarya arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Bolu - Sakarya arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 5dk sürmektedir.

Bolu - Sakarya arası uzaklık kaç km?
Bolu - Sakarya arası karayolu ile 114 km'dir.

Bolu Sakarya Otobüs Biletleri

 Bolu Sakarya otobüs bileti mi aradınız? Bolu Sakarya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 140 km2 olan Sapanca ilçesi kuzey ve doğuda Merkez ilçe, güneydoğuda Geyve, güneyde Pamukova ilçeleri, batıda da Kocaeli iliyle çevrilidir.

İlin batı kesiminde yer alan ilçe topraklarının büyük bölümünü Samanlı Dağları engebelendirir. Güneyden kuzeye doğru alçalan bu dağlardan kaynaklanan suların birleşmesiyle oluşan Kurtköy Deresi gibi sel nitelikli küçük akarsular Sapanca Gölü’ne dökülür. Tektonik kökenli bir çöküntü alanını doldurmuş olan Sapanca Gölü’nün güney kesiminden geçen fay hattı nedeniyle ilçe toprakları etkin bir deprem alanında yer alır.

İlçe halkı geçimini genellikle tarımdan sağlar. Başlıca bitkisel ürünler mısır ve elmadır. Az miktarda buğday ve fındık da yetiştirilir. Ayrıca sığır beslenir. Tatlı su balıkçılığı eski önemini yitirmektedir. Doğal güzellikler açısından zengin olan göl kıyısında bazı turistik tesisler vardır. Göl çevresi, çoğu İstanbullu’lara ait tatil konutlarıyla dolmuş durumdadır. Göl kıyısındaki oteller ve bazı sayfiye siteleri Kocaeli depremi sırasında hasara uğradı.

MÖ13. yüzyıldan beri yerleşim alanı olduğu bilinen ve Sakarya ili tarihinin bir parçasını oluşturan yöre, 19. yüzyıl sonlarında Müstakil İzmit Mutasamflığı’nın Adapazarı kazasına bağlı Sapanca nahiyesinin sınırları içindeydi. Nahiye merkezinin belediyesi 1873’te kuruldu. Kurtuluş Savaşı’nda, 25 Mart 1921’den 21 Haziran 1921’e değin Yunan işgalinde kaldı. Cumhuriyet döneminde uzun süre eski yönetsel konumunu koruduktan sonra 1957’de ilçe yapıldı.

İlçenin kuzey kesiminde, Sapanca Gölü yakınındaki bir düzlükte kurulmuş olan Sapanca kenti kıyıya kadar uzanır. İl merkezi Adapazarı’na 14 km uzaklıktadır. 1890’dan beri demiryolu ulaşımından yararlanan kentten eski İstanbul-Ankara karayolu, kentin güneyinden de 0-4 Otoyolu geçer.

Kentteki başlıca tarihsel yapılar Rüstem Paşa Camisi (16. yy) ve Rüstem Paşa Hamamı’dır. Sakarya Irmağı yatağının eskiden daha batıda yer aldığına ilişkin en önemli kanıtlardan biri olan ve İustinianos Köprüsü olarak da bilinen Beşköprü ilçe sınırları içindedir. Sapanca Meslek Yüksekokulu Sakarya Üniversitesi’ne bağlıdır.

Bolu → Sakarya En Uygun Otobüs Biletleri

Bolu Sakarya otobüs bileti mi aradınız? Bolu Sakarya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bolu Sakarya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Seç Turizm150 TL
Yeni Aksaray Seyahat199 TL
Kaptanoğlu Seyahat200 TL
Kale Seyahat219 TL
Ben Turizm250 TL

Bolu Hakkında

 • Nüfus190.276
 • Yüzölçümü8.323 km2
 • Plaka14
 • Telefon kodu(374)
 • OtogarBolu Otogarı

Sakarya Hakkında

 • Nüfus917.373
 • Yüzölçümü4.880 km2
 • Plaka54
 • Telefon kodu(264)
 • OtogarSakarya Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Bolu → Sakarya


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr