Yolcu Sayısı
1

Belek otobüs bileti

Belek Otobüs Bileti

En popüler Belek otobüs rotaları

Belek otobüs bileti fiyatları, Belek otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Belek otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İstanbulBelek100 TL3
PolatlıBelek75 TL2
AlanyaBelek15 TL2
ManavgatBelek15 TL2
AydınBelek65 TL2

Belek otobüs firmaları

Belek otobüs biletleri

En çok tercih edilen turizm yerlerinden bir tanesi olan Belek, Antalya iline bağlı Serik ilçesinde bulunan bir mahalledir. Belek mahallesinin nüfusu yaklaşık olarak 6.640 kişidir. Belek mahallesine ulaşım oldukça kolaydır. Bu tatil mekânı iki köyü birbirine bağlamaktadır. Bu köyler Kadriye ve Belek olarak adlandırılmaktadır. Kıyıya 1 km mesafede bu iki köyü birbirine bağlayan yolun uzunluğu 8 km’dir. Bu Kadriye köyünün çarşısında merkezde saat kulesi bulunmaktadır. Burada Salıpazarı kurulmaktadır. Tarımın yapıldığı bu köyde kafeler bulunmaktadır. Belek ise müşterilerini çeken mağazalarıyla ve 8 km’lik sahil yoluyla Kadriye köyünden daha büyüktür. Belek bölgesinde bir cami bulunmaktadır. Onun dışında belek bölgesi tiyatro ve yapay bir şelaleye sahiptir.

Belek de otuzdan fazla 4 ve 5 yıldızlı çok sayıda otel bulunmaktadır. Türkiye’nin çok güzel turizm merkezlerinden biri olan Belek Türkiye’nin golf merkezi olarak göze çarpmaktadır. Belek de 100 kuş çeşidinin bulunduğu Kurşunlu Şelalesi vardır. Onun dışında Manavgat Şelalesi ve Köprülü Kanyon da Belek de bulunmaktadır. Belek bölgesinde yiyeceğiniz balık ve deniz ürünleri dışında karpuz, bergamut ve turunçgiller de tatmanız gereken yiyeceklerdir. Antalya’nın meşhur yemeklerini burada tatmanızda mümkündür. Başlıca yemekler arasında Hibeş ve yoğurt, Kulak çorbası, Antalya piyazı yiyebileceğiniz yemeklerden başlıcalarıdır. Gezilecek yerler arasında Perge ve Aspendos bulunmaktadır. Turizm cennetlerinden biri olan Beleği gidip gezmenizi, doğa güzellikleri arsında keyifli dakikalar geçirmenizi tavsiye ederiz. Belek otobüs bileti için neredennereye.com.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr