Yolcu Sayısı
1

Başiskele otobüs bileti

Başiskele Otobüs Bileti

En popüler Başiskele otobüs rotaları

Başiskele otobüs bileti fiyatları, Başiskele otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Başiskele otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BayrampaşaBaşiskele140 TL13
İstanbulBaşiskele140 TL13
HaremBaşiskele17 TL9
SilivriBaşiskele50 TL4
İstanbul (Anadolu)Başiskele28 TL4

Başiskele otobüs firmaları

Başiskele otobüs biletleri

Başiskele, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Bursa’nın ilçelerinden bir tanesidir. Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Buna bağlı olarak şehir içerisindeki en gelişmiş yerleşim merkezlerinden bir tanesidir. Bunun nedeni bağlı bulunduğu ilin en gelişmiş iller sıralamasında beşinci sırada yer alacak kadar büyük bir il olmasından kaynaklanmaktadır. Bursa genel yapı itibari ile tarihin kültürel zenginlikleri günümüzün moden çizgisini birleştiren bir şehir görünümü çizmektedir. Bu durum aynı şekilde Başiskele ilçesi içinde geçerlidir. Zaman içerisinde farklı medeniyetlere ve yerleşimlere bünyesinde yer vermiştir. Bu yerleşimlerinden günümüze yansıtılması konusunda oldukça başarılı noktalardan bir tanesidir.
İlçe bütün bunların yanı sıra misafirperverliği ile de ön plana çıkmaktadır. Yöre halkının ziyaretçilerine karşı göstermiş olduğu bu ilgi ve alaka zaman içerisinde insanların ilçeyi daha yakından tanımasına sebep olan güzel özelliklerinden bir tanesidir. Sınırları içerisinde ılıman iklimin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları ılık ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu temel bitki örtüsünün ormanlık olması üzerinde etkili olmuştur. Ormanlar misafirleri için son derece zengin mesire alanları oluşturmakta ve şehir konuklarını son derece iyi şekilde ağırlamaktadır. Şehir hayatından sıkılanlar için koşuşturmacadan uzak sakin ve huzurlu bir tatil imkanı sunar.
Bu harika ilçeyi çok daha yakından keşfetmek ve yöresel lezzetlerini yerinde tatmak için neredennereye.com üzerinden Başiskele otobüs bileti satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr