Balıkesir Sakarya Otobüs Bileti

Balıkesir Sakarya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 48,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 309 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Balıkesir Sakarya arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Balıkesir Sakarya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Balıkesir Sakarya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Balıkesir Sakarya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Balıkesir Sakarya Otobüs Biletleri

 Balıkesir Sakarya otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Sakarya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 293 km2 olan Pamukova ilçesi doğu ve güneyde Geyve ilçesi, batıda Bilecik ve Bursa, kuzeyde Kocaeli illeri, kuzeydoğuda da Sapanca ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Geyve’ye bağlı bir bucak olan Pamukova 1987’de çıkarılan bir yasa uyarınca ilçe yapıldı. Pamukova Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1947’dir. Pamukova Meslek Yüksekokulu Sakarya Üniversitesi’ne bağlıdır.

Yüzölçümü 143 km2 olan Söğütlü ilçesi doğuda Hendek ilçesi, güney ve batıda Merkez ilçe, kuzeybatıda Kaynarca, kuzeyde de Ferizli ilçeleriyle çevrilidir.

Eskiden Merkez ilçeye bağlı bir bucak olan Söğütlü 1990’da çıkanlan bir yasa uyarınca Merkez bucağın dört köyü de katılarak ilçe yapıldı. Söğütlü Belediyesi'nin kuruluş tarihi 1956’dır.

Yüzölçümü 334 km2 olan Taraklı ilçesi doğuda Bolu, güneyde Bilecik illeri, güneybatıda gene Bilecik ili, batı ve kuzeyde Geyve, kuzeydoğuda da Karapürçek ve Akyazı ilçeleriyle çevrilidir.

Eskiden Geyve’ye bağlı bir bucak olan Taraklı 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Taraklı Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1954’tür.

  Balıkesir Hakkında
Nüfus:
1,162,761
Yüzölçümü:
14.472,73 km²
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Balıkesir Otogarı
  Sakarya Hakkında
Nüfus:
917,373
Yüzölçümü:
4.880,19 km²
Plaka:
54
Telefon kodu:
(264)
Otogar:
Sakarya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.