Yolcu Sayısı
1

Balıkesir Kocaeli Otobüs Bileti

Balıkesir Kocaeli Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Kale Seyahat
320 TLBilet Al
Kaptanoğlu Seyahat
400 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
400 TLBilet Al
Efe Tur
530 TLBilet Al
Sakarya Vib Turizm
530 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
530 TLBilet Al

Balıkesir Kocaeli Arası

 • En Ucuz Sefer320,00 ₺
 • Balıkesir → Kocaeli Arası Kaç Km283 km
 • Balıkesir → Kocaeli Arası Kaç Saat4sa 23dk
 • Günlük Sefer Sayısı13
 • En Çok Sefer Yapan FirmaEfe Tur
 • Sefer Yapan Firma Sayısı6

Balıkesir Kocaeli Online Otobüs Bileti
Balıkesir Kocaeli otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Balıkesir Kocaeli güzergahı için arama yapın, Balıkesir - Kocaeli arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Balıkesir ve Kocaeli Şehirlerinde Ulaşım
Balıkesir ve Kocaeli şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Balıkesir Kocaeli seyahatinize başlamadan önce, Balıkesir ve Kocaeli hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Balıkesir → Kocaeli Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir - Kocaeli arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Balıkesir - Kocaeli otobüs bileti fiyatı en ucuz 320,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Kale Seyahat tarafından satılmaktadır.

Balıkesir - Kocaeli arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Balıkesir - Kocaeli arasında günlük ortalama 6 firma 13 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Kale Seyahat, Kaptanoğlu Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Efe Tur, Sakarya Vib Turizm , Pamukkale Turizm.

Balıkesir - Kocaeli arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Balıkesir - Kocaeli arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 23dk sürmektedir.

Balıkesir - Kocaeli arası uzaklık kaç km?
Balıkesir - Kocaeli arası karayolu ile 283 km'dir.

Balıkesir Kocaeli Otobüs Biletleri

 Balıkesir Kocaeli otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Kocaeli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 933 km2 olan Kandıra ilçesi doğuda Sakarya ili, güneyde Merkez ilçe, güneybatıda Derince ilçesi, batıda Körfez ilçesi ve İstanbul ili, kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir.

Kocaeli ilinin Karadeniz’e kıyısı olan kuzeydoğu kesiminde yer alan ilçe toprakları fazla yüksek olmayan bir plato üstündedir. Dalgalı düzlüklerden oluşan bu platonun yüksekliği 150-500 m arasında değişir. İlçe topraklarının sularını Karadeniz’e dökülen düzensiz rejimli akarsular toplar. Kıyı ile iç kesimler arasındaki ormanlar geniş yer tutar.

İlçe halkının temel geçim kaynağı tarımdır. Başlıca bitkisel ürünler buğday, mısır, ayçiçeği, şekerpancarı ve yulaftır. Ayrıca az miktarda elma, üzüm, fasulye ve armut da yetiştirilmektedir. Hayvancılık önemli uğraşlardan biridir. İstanbul pazarına yönelik tavuk ve hindi yetiştirilen tavuk çiftliklerinin bulunduğu ilçede sığır besiciliği gelişmiş düzeydedir. Başlıca hayvansal ürünler süt, peynir, yumurta ve deridir. Un değirmenleri ve orman ürünlerini işleyen atölyeler ilçenin başlıca sanayi tesisleridir. Kefken’de balıkçı teknelerinin ve küçük gemilerin sığınabileceği bir dalgakıran vardır. Kıyılarında doğal plajlar uzanan Kerpe ve Kefken’de yaz turizmi gelişmiş düzeydedir.

İlkçağda Bitinya bölgesinde yer alan ilçe merkezi Bizans döneminde Kentri adıyla anılıyordu. Karadeniz kıyısındaki limanının adı ise Kalpe, Karpe ya da Karpis’ti. Bizans döneminde bir ticaret merkezi olan Kandıra’yı 14. yüzyıl başlarında Akçakoca Bey Osmanlı topraklarına kattı. 1899’da müstakil İzmit mutasarrıflığına bağlı bir kaza merkezi oldu. Kaza merkezinin belediyesi ise 1868’de kuruldu. 1918’den 1921’e değin önce İngiliz, sonra Yunan işgalinde kaldı.

Ekonomisi tarıma dayalı küçük bir kent olan Kandıra çevresindeki kırsal alanın ticaret ve hizmet merkezidir. Kandıra il merkezi İzmit’e 46 km uzaklıktadır. Doğudaki Kaynarca’dan geçen bir yolla Adapazarı’na, batıda da Şile üzerinden İstanbul’a bağlanır.

Yöreyi fetheden Akçakoca Bey’in mezarı Babatepe’dedir. Kandıra Meslek Yüksekokulu Kocaeli Üniversitesi’ne bağlıdır. 

Balıkesir → Kocaeli En Uygun Otobüs Biletleri

Balıkesir Kocaeli otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Kocaeli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Balıkesir Kocaeli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Kale Seyahat320 TL
Kaptanoğlu Seyahat400 TL
Ali Osman Ulusoy400 TL
Efe Tur530 TL
Sakarya Vib Turizm 530 TL

Balıkesir Hakkında

 • Nüfus1.162.761
 • Yüzölçümü14.473 km2
 • Plaka10
 • Telefon kodu(266)
 • OtogarBalıkesir Otogarı

Kocaeli Hakkında

 • Nüfus1.676.202
 • Yüzölçümü3.625 km2
 • Plaka41
 • Telefon kodu(262)
 • OtogarKocaeli Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Balıkesir → Kocaeli


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr