Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
75 TL
Bilet Al

Antalya Marmaris Otobüs Bileti

Antalya Marmaris Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Marmaris arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Antalya Marmaris otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Marmaris güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Marmaris seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Marmaris hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Marmaris şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Marmaris Otobüs Biletleri

Antalya Marmaris otobüs bileti mi aradınız? Antalya Marmaris otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Marmaris çevresi, jeolojik yapısı, zengin bitki örtüsü, yabani yaşamı, güneşi, denizi, kumu ve antik değerleriyle ilgi gören, benzersiz çok sayıda doğal güzelliklerle doludur. Ordugah, Turunç, Çiftlik, Kumlubükü, Günlük, Hisarönü Körfezi, Çubucak, Adaköy, Adaağzı, Sedir Adası Bucak ve Pamucak mesireleri, önemli dinlenme yerleri durumundadır.
 
Dinlenme yerlerinin bir bölümü günübirlik değerlendirilirken, bir bölümünde uluslararası ölçekte hizmet verilmektedir. Kentin yakın çevresinde, denizden motorlarla ulaşılan küçük bir deniz mağarası vardır. Marmaris Deniz Mağarası adıyla anılan bu mağara, henüz turizm amaçlı planlanmış değildir. 
 
Antalya Marmaris otobüs bileti almak için hemen bilet sorgulamanızı yapın ve online olarak biletinizi satın alın!
 
Marmaris ve Datça (Reşadiye) Yarımadası Kıyıları: Bu kıyılarda, eşsiz güzellikte birçok doğal liman ve demirleme yeri vardır. Gökova körfezi, kuzeyde fenerle işaretli Hüseyin Burnu ile güneyde İskandil Burnu arasında bir girintidir. Körfezin doğu ucunda Gökova Limanı bulunur. Güneydoğusunda ise yörenin en güzel koyları sıralanır. Gökova İskelesi, körfezin kuzeydoğusundadır. İskelenin 6,5 deniz mili güneybatısında, Çapa Burnu ile Domuz Burnu arasındaki koyda Şehir Adaları yer alır. Saray Adası (Kleopatra Adası), Orta Ada ve Küçük Ada adlarını alan bu adaların korunması altında bir demirleme yeri vardır. Saray Adasında Cedreae antik kenti yer alır. Kuzeybatısındaki küçük koyda, Kleopatra’nın yüzdüğü söylenen güzel bir plaj vardır. Şehir Adası’nın batısındaki Ördek Kayaları ile güneydoğusundan başlayan ve kuzeye uzanan sığlıklara dikkat edilmelidir. Orta Ada ile Küçük Ada arasından geçilemez. Şehir Adaları'nın 3,4 deniz mili güneybatısındaki Karaca Limanı’nın en güney ucu Söğüt Limanı’dır. Limanın yaklaşık 1 mil kuzeyinde Karacaada yer alır. Koyun güneyinde İnce Dere'nin deltası bulunur. Söğüt Limanının 0,8 deniz mili batısında ve Andızlı Burnu'nun girintisinde Çanak Limanı yer alır. Karaada ve Zeytinliada'nın güneyinde Değirmen Bükü demirleme yeri bulunur. Büke, batıdan gelindiğinde Köremen Adaları'ndan uzak durulmalıdır. Değirmen Bükü'nün girişinin 2,8 deniz mili batısında, Kargılı Koyu demirleme yeri vardır. Koya doğudan gelindiğinde, Köremen Adaları'nın sığlıklarına dikkat edilmelidir. Fenerle işaretli Koyun Burnundan 2,5 deniz mili doğuya girinti yapan Tuzla Koyu'na girerken, Koyun Burnu'na 800 m uzaklıktaki Karamuk Kayalığından uzak geçilmelidir. Teke Burnu ile Taneli Burnu arasındaki adalar grubuna, Yedi Adalar denir. Adaları geçip koylara girerken, sığlık ve kayalıklara dikkat edilmelidir. Datça Yarımadasının kuzey çıkıntısında fenerle işaretli İnceburun’un 2,7 deniz mili güneybatısında Köremen Limanı vardır. Burada alışveriş için 8 km uzaklıktaki Datça'ya gidilebilir. Gökova Körfezi'nin, kuzeyden dolaşıklığında son, güneyden girildiğinde ilk demirleme yeri Mersincik Adası'nın 1,5 deniz mili güneydoğusunda yer alan Mersincik Limanıdır.
 
NeredenNereye.com ucuz bilet hattı ile hemen Antalya Marmaris otobüs bileti alımını gerçekleştirebilirsiniz!
Antalya Marmaris otobüs bileti mi aradınız? Antalya Marmaris otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Marmaris otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 75 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Marmaris Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Marmaris Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.